Domovská stránka » Bez obalu » Nový obchod bez obalu v Brně
Nový obchod bez obalu v Brně

Nový obchod bez obalu v Brně

by Radoslav Černý
0 komentářů

Dnes se podíváme na nový obchod bez obalu v Brně. V posledních letech mnoho nových projektů začíná prostřednictvím tzv. crowdfundingu. To je způsob získání financí na rozjezd podnikání od mnoha malých investorů. Investovat tak můžete třeba i vy do byznys plánu, který vás osloví. Jeden z projektů si dal za cíl rozšířit u nás možnosti nakupování tzv. bezobalového sortimentu. Jeho jméno je Friendly Place. Protože při prodeji potravin a podobného zboží je potřeba splnit řadu podmínek, počáteční finance na rozjezd projekt získal na portálu HitHit právě formou crowdfundingu.

Široký sortiment kosmetiky a drogerie, ale nejen to

Finance se podařilo úspěšně v loňském roce vybrat a projekt se přetavil v realitu. Obchod najdete na adrese Čápkova 28/21 v Brně. Soustředí se na prodej lokální přírodní kosmetiky a eko drogerie. Naleznete zde sortiment jako:

  • Mýdla (tuhá, tekutá), šampony (tuhé, tekuté), sprchové gely
  • Hydrofilní oleje k mytí a odličování, prášky a jíly na vlasy a pleť z henny
  • Deodoranty a vůně, luxusní olejíčky a tělové a pleťové krémy
  • Drogerii (prací gely, aviváže, prášky do myčky, WC čističe atd.)
  • Zubní pasty, balzámy na rty

Nabídka zboží je opravdu široká, a kromě toho zde mají také šperky z recyklovaných materiálů, dřevěné nádobí, voskované ubrousky nebo také autorskou módu. Navíc zde zakoupíte také něco z potravin. Jedná se především o RAW vegan a bio sortiment jako kakaové boby, kakaový prášek, sirup z agáve atd. Ale třeba také výběrovou filtrovanou kávu.

Vše bez obalu

Vše si můžete zakoupit bez obalu buď do vlastních nádob nebo jsou pro vás připraveny nádoby k zakoupení. Na výběr máte z mnoha skleněných dóz, které mohou mít i pipety, rozprašovače (třeba pro čistící prostředky) a roll-on uzávěry. Kromě toho samozřejmě také plátěné pytlíky, plátěnky a síťovky. Veškerý sypaný a tekutý sortiment se kupuje na váhu a odnesete si tak tolik, kolik potřebujete. Nic zbytečně navíc.

Moje zkušenost

Byl jsem v obchodě zkušebně nakoupit a byl jsem překvapen šíří sortimentu. Byl větší než jsem čekal. Navíc jsem si u nich objednal opravdu skvělý raw dort:) Takže pokud jste z Brna, neváhejte se přijít podívat. Tento nový obchod bez obalu v Brně rozhodně stojí za to!

0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář