Domovská stránka » Countrylife » [RECENZE] Countrylife: Zkušenost – Para ořechy

[RECENZE] Countrylife: Zkušenost – Para ořechy

od Radek
Publikováno: Aktualizováno

Para ořechy mám moc rád. Tyto ořechy jsem také objednal ve své první objednávce od Countrylife.

Jejich název je pravděpodobně odvozen od přístavu Pará v Brazílii, když se odtamtud v minulosti vyvážely do světa.

Jsou produktem juvie ztepilé, což je strom s oválnými listy a jehož plody jsou tobolky s až 22 semeny, které mají velmi chutná bílá jádra.

Para ořechy a moje zkušenost

Ořechy jsem si koupil, protože jsem si je chtěl přidávat do snídaní, když si připravuji ovesnou kaši. Určitě ne každý den, ale čas od času ano.

para ořechy
Příprava na snídani – kešu a para ořechy

Tentokrát jsem si připravil banán a maliny a k nim přibral i kešu ořechy a dnes recenzované para oříšky od Countrylife. Jádro para ořechů je velmi výživné, protože obsahuje 70 % tuků, 15 % bílkovin a 7 % sacharidů. Také hodně vitamínů, jako jsou vitamíny A, B, E a D, draslík a selen a mnoho dalších.

para ořechy
Ořechy je třeba nejdříve nasekat

Je to jen jedno z mnoha použití a para ořechy jdou použít například i při tvorbě dezertů, protože se dobře hodí do těst nebo krémů. Také je lze použít při tvorbě zmrzliny, protože nahrubo nasekané ořechy, mražené banány, med a smetana udělají dohromady výbornou zmrzlinu, stačí společně rozmixovat:)

para ořechy
Poté je přidat k ovesné kaši

Zajímavostí, kterou jsem si přečetl na webu Countrylifu je, že se para ořechy také někdy používají na výkrm kaprů.

para ořechy
A toto je výsledek – chutná snídaně s ovocem a ořechy

Para ořechy – zhodnocení

Para ořechy jím téměř každý den, ale jen v malém množství. Ve větších dávkách mohou být opravdu nebezpečné a toxické. Tři čtyři kousky denně vám ale neublíží. Jsem s nimi spokojený:)

Slevový kupón pro nákup na Country Life

Slevový kód "ECOBLOG" na slevu 10%.

Je použitelný pro každého uživatele jen jednou.

O společnosti Country Life

country life

V současné době už existuje na trhu velké množství produktů, které nabízejí biokvalitu. Jsou to produkty, u kterých se nepoužívá chemie ani na ošetřování ani při jejich výrobě. A právě organické produkty by nás měly zajímat, pokud to se zdravým životním stylem myslíme vážně. Současná široká nabídka tohoto typu výrobků, je tady právě i z důvodu rostoucího zájmu veřejnosti. Jednou ze společností, která se na toto zboží zaměřuje, je Country Life. Ta nabízí svým zákazníkům nejen produkty ekologického zemědělství, ale zaměřuje se také na osvětovou a vzdělávací činnost.

To vše nás může inspirovat ke zdravějšímu životu. Ostatně na samotném webu společnosti najdeme nejen možnost si tyto produkty zakoupit, ale také recepty, které nám pomohou ke zdravému stravování.

Ekologické centrum, biopekárna, ekofarma

Od roku 2003 má společnost u Berouna ekologické centrum se stejnojmenným názvem Country Life. Je to také sídlo firmy s vzorkovou prodejnou. Součástí je biopekárna, ekofarma a balírna. Samotná ekofarma pěstuje obilí zeleninu a ovoce. Tyto produkty ekologického zemědělství jsou samozřejmě všechny v biokvalitě. Pokud jde o biopekárnu, tak zde se peče slané i sladké pečivo, které je rozváženo jak do vlastních prodejen, tak do restaurací, které firma rovněž vlastní.

Jaký sortiment na Country Life najdu?

V e-shopu najdete obiloviny, ořechy, semínka, oleje, luštěniny nebo ekologickou drogerii a přírodní kosmetiku. Jednoduše najdete vše na tomto odkaze.

Jaké jsou TOP produkty Country Life?

Mezi nejprodávanější produkty patří biopotraviny, přírodní kosmetika a ekologická drogerie. Vše najdete zde.

Jaká je historie Country Life

Country Life byl založen v roce 1991. První prodejnou byl obchod v Melantrichově 15, na této adrese sídlí dodnes. V roce 2019 zavedl Country Life moderní bezobalový prodej MIWA.

Kde má Country Life prodejny?

Prodejen je již celkem 10 a najdete je na tomto odkaze. Nakupovat ale můžete pohodlně online zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Countrylife: Para ořechy
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Para ořechy

Podobné články

Zanechte komentář