Domovská stránka » Countrylife » [RECENZE] Countrylife: Zkušenost – BIO lískové ořechy

[RECENZE] Countrylife: Zkušenost – BIO lískové ořechy

od Radek
Publikováno: Aktualizováno

Bio lískové ořechy jsem si objednal ve své první objednávce od Countrylife.

Tyto ořechy jsou plné energie a proto bývají ideálním společníkem pro sportovce.

Dají se krásně kombinovat s jinými oříšky nebo třeba sušeným ovocem.

Bio lískové ořechy a moje zkušenost

Kdybychom porovnali lískové ořechy a mandle, tak bychom došli k závěru, že jejich výživová hodnota je téměř stejná. Lískové ořechy mají ale více kalorií, více tuků i vitamínu B1. Naopak mandle mají více vápníku, fosforu, proteinů a železa.

bio lískové ořechy
Bio lískové ořechy od Countrylife

Tyhle oříšky jsou ideální na přípravu dezertů. Dají se ale použít i v salátech nebo třeba rizotu. Můžete je i pražit a použít je na výrobu másla. Já jsem je jedl jen tak ze sáčku.

Bez ohledu na to, jestli jíme mandle čerstvé, sušené nebo pražené, tak bychom je měli dobře rozkousat. Dají se použít v desítkách pokrmů, ale já jsem si nejvíce oblíbil tento recept na chia puding.

Bio lískové ořechy – zhodnocení

Lískové ořechy jsou mým oblíbeným drobným jídlem na cestách nebo tehdy, když potřebuji doplnit energii. Rozhodně stojí za vyzkoušení.

Slevový kupón pro nákup na Country Life

Slevový kód "ECOBLOG" na slevu 10%.

Je použitelný pro každého uživatele jen jednou.

O společnosti Country Life

country life

V současné době už existuje na trhu velké množství produktů, které nabízejí biokvalitu. Jsou to produkty, u kterých se nepoužívá chemie ani na ošetřování ani při jejich výrobě. A právě organické produkty by nás měly zajímat, pokud to se zdravým životním stylem myslíme vážně. Současná široká nabídka tohoto typu výrobků, je tady právě i z důvodu rostoucího zájmu veřejnosti. Jednou ze společností, která se na toto zboží zaměřuje, je Country Life. Ta nabízí svým zákazníkům nejen produkty ekologického zemědělství, ale zaměřuje se také na osvětovou a vzdělávací činnost.

To vše nás může inspirovat ke zdravějšímu životu. Ostatně na samotném webu společnosti najdeme nejen možnost si tyto produkty zakoupit, ale také recepty, které nám pomohou ke zdravému stravování.

Ekologické centrum, biopekárna, ekofarma

Od roku 2003 má společnost u Berouna ekologické centrum se stejnojmenným názvem Country Life. Je to také sídlo firmy s vzorkovou prodejnou. Součástí je biopekárna, ekofarma a balírna. Samotná ekofarma pěstuje obilí zeleninu a ovoce. Tyto produkty ekologického zemědělství jsou samozřejmě všechny v biokvalitě. Pokud jde o biopekárnu, tak zde se peče slané i sladké pečivo, které je rozváženo jak do vlastních prodejen, tak do restaurací, které firma rovněž vlastní.

Jaký sortiment na Country Life najdu?

V e-shopu najdete obiloviny, ořechy, semínka, oleje, luštěniny nebo ekologickou drogerii a přírodní kosmetiku. Jednoduše najdete vše na tomto odkaze.

Jaké jsou TOP produkty Country Life?

Mezi nejprodávanější produkty patří biopotraviny, přírodní kosmetika a ekologická drogerie. Vše najdete zde.

Jaká je historie Country Life

Country Life byl založen v roce 1991. První prodejnou byl obchod v Melantrichově 15, na této adrese sídlí dodnes. V roce 2019 zavedl Country Life moderní bezobalový prodej MIWA.

Kde má Country Life prodejny?

Prodejen je již celkem 10 a najdete je na tomto odkaze. Nakupovat ale můžete pohodlně online zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Countrylife: Lískové ořechy
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Lískové ořechy

Podobné články

Zanechte komentář