Domovská stránka » Countrylife » [RECENZE] Countrylife: Zkušenost – Himálajská sůl

[RECENZE] Countrylife: Zkušenost – Himálajská sůl

od Radek
Publikováno: Aktualizováno

Himálajská sůl, kterou jsem testoval není rafinovaná a neobsahuje žádné chemikálie ani aditiva.

Její původ je v Pakistánu, kde se přirozeně vyskytuje pod červeně zbarvenými horami.

Himálajská sůl a moje zkušenost

Své jméno získala tato sůl díky Himálajím. Ty se nachází jen asi 200 kilometrů od místa, kde se sůl těží. Jedná se o druhý největší solný důl na světě. Sůl se odtud vyváží již stovky let.

himálajská sůl
Sůl z Himálají od Countrylife

Využití této soli je především v kuchyni. Můžete si ji ale i nasypat do koupele a příjemně díky ní relaxovat. Je možné ji také použít jako dekoraci, protože má krásné oranžové zbarvení.

himálajská sůl
Hodí se i jako dekorace

Himálajská sůl – zhodnocení

Tyto himálajská sůl si našla místo u mě v kuchyni. Oceňuji především to, že neobsahuje žádné chemikálie a je tudíž zdravější než běžně prodávaná sůl.

Slevový kupón pro nákup na Country Life

Slevový kód "ECOBLOG" na slevu 10%.

Je použitelný pro každého uživatele jen jednou.

O společnosti Country Life

country life

V současné době už existuje na trhu velké množství produktů, které nabízejí biokvalitu. Jsou to produkty, u kterých se nepoužívá chemie ani na ošetřování ani při jejich výrobě. A právě organické produkty by nás měly zajímat, pokud to se zdravým životním stylem myslíme vážně. Současná široká nabídka tohoto typu výrobků, je tady právě i z důvodu rostoucího zájmu veřejnosti. Jednou ze společností, která se na toto zboží zaměřuje, je Country Life. Ta nabízí svým zákazníkům nejen produkty ekologického zemědělství, ale zaměřuje se také na osvětovou a vzdělávací činnost.

To vše nás může inspirovat ke zdravějšímu životu. Ostatně na samotném webu společnosti najdeme nejen možnost si tyto produkty zakoupit, ale také recepty, které nám pomohou ke zdravému stravování.

Ekologické centrum, biopekárna, ekofarma

Od roku 2003 má společnost u Berouna ekologické centrum se stejnojmenným názvem Country Life. Je to také sídlo firmy s vzorkovou prodejnou. Součástí je biopekárna, ekofarma a balírna. Samotná ekofarma pěstuje obilí zeleninu a ovoce. Tyto produkty ekologického zemědělství jsou samozřejmě všechny v biokvalitě. Pokud jde o biopekárnu, tak zde se peče slané i sladké pečivo, které je rozváženo jak do vlastních prodejen, tak do restaurací, které firma rovněž vlastní.

Jaký sortiment na Country Life najdu?

V e-shopu najdete obiloviny, ořechy, semínka, oleje, luštěniny nebo ekologickou drogerii a přírodní kosmetiku. Jednoduše najdete vše na tomto odkaze.

Jaké jsou TOP produkty Country Life?

Mezi nejprodávanější produkty patří biopotraviny, přírodní kosmetika a ekologická drogerie. Vše najdete zde.

Jaká je historie Country Life

Country Life byl založen v roce 1991. První prodejnou byl obchod v Melantrichově 15, na této adrese sídlí dodnes. V roce 2019 zavedl Country Life moderní bezobalový prodej MIWA.

Kde má Country Life prodejny?

Prodejen je již celkem 10 a najdete je na tomto odkaze. Nakupovat ale můžete pohodlně online zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Countrylife: Himálajská sůl
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Himálajská sůl

Podobné články

Zanechte komentář