Domovská stránka » Countrylife » [RECENZE] Countrylife: Zkušenost – Slunečnicová semínka

[RECENZE] Countrylife: Zkušenost – Slunečnicová semínka

od Radek

Slunečnicová semínka jsou moje návyková záležitost.

Objednal jsem je v první objednávce z Countrylife a jako první z celého balíku „zmizela“ 🙂

Jak se píše na webu výrobce, jde o rychlý mls i výživná vzpruha pro každé jídlo.

Slunečnicová semínka a moje zkušenost

Pokud budete tato semínka pražit, budou mít oříškovou chuť. Pokud je budete předem namáčet, budou krémové. Můžete z nich připravit lahodný slunečnicový nápoj, pomazánku a nebo je třeba přidat do těsta na chleba či dalamánky. 

Slunečnicová semínka obsahují polynenasycené mastné kyseliny (PUFA) a díky obsahu tuků také vysokou hladinu v tucích rozpustných vitamínů.

slunečnicová semínka

Semínka jdou jen tak mlsat, jdou přidávat do polévek, do salátů, do rizota. Je možné je také použít do pomazánek nebo na pečení. Možností jsou stovky a rozhodně jsem je ještě všechny nevyzkoušel. Jako zajímavá možnost se mi jeví vyzkoušet ze slunečnicových semínek máslo.

Slunečnicová semínka – zhodnocení

Tato semínka mám moc rád a vždy se po nich hned zapráší. Dají se použít v desítkách a stovkách receptů a proto se doma nikdy neztratí.

Slevový kupón pro nákup na Country Life

Slevový kód "ECOBLOG" na slevu 10%.

Je použitelný pro každého uživatele jen jednou.

O společnosti Country Life

country life

V současné době už existuje na trhu velké množství produktů, které nabízejí biokvalitu. Jsou to produkty, u kterých se nepoužívá chemie ani na ošetřování ani při jejich výrobě. A právě organické produkty by nás měly zajímat, pokud to se zdravým životním stylem myslíme vážně. Současná široká nabídka tohoto typu výrobků, je tady právě i z důvodu rostoucího zájmu veřejnosti. Jednou ze společností, která se na toto zboží zaměřuje, je Country Life. Ta nabízí svým zákazníkům nejen produkty ekologického zemědělství, ale zaměřuje se také na osvětovou a vzdělávací činnost.

To vše nás může inspirovat ke zdravějšímu životu. Ostatně na samotném webu společnosti najdeme nejen možnost si tyto produkty zakoupit, ale také recepty, které nám pomohou ke zdravému stravování.

Ekologické centrum, biopekárna, ekofarma

Od roku 2003 má společnost u Berouna ekologické centrum se stejnojmenným názvem Country Life. Je to také sídlo firmy s vzorkovou prodejnou. Součástí je biopekárna, ekofarma a balírna. Samotná ekofarma pěstuje obilí zeleninu a ovoce. Tyto produkty ekologického zemědělství jsou samozřejmě všechny v biokvalitě. Pokud jde o biopekárnu, tak zde se peče slané i sladké pečivo, které je rozváženo jak do vlastních prodejen, tak do restaurací, které firma rovněž vlastní.

Jaký sortiment na Country Life najdu?

V e-shopu najdete obiloviny, ořechy, semínka, oleje, luštěniny nebo ekologickou drogerii a přírodní kosmetiku. Jednoduše najdete vše na tomto odkaze.

Jaké jsou TOP produkty Country Life?

Mezi nejprodávanější produkty patří biopotraviny, přírodní kosmetika a ekologická drogerie. Vše najdete zde.

Jaká je historie Country Life

Country Life byl založen v roce 1991. První prodejnou byl obchod v Melantrichově 15, na této adrese sídlí dodnes. V roce 2019 zavedl Country Life moderní bezobalový prodej MIWA.

Kde má Country Life prodejny?

Prodejen je již celkem 10 a najdete je na tomto odkaze. Nakupovat ale můžete pohodlně online zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Countrylife: Slunečnicová semínka
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Slunečnicová semínka

Podobné články

Zanechte komentář