Domovská stránka » Countrylife » Countrylife recenze: Kuskus a moje zkušenosti
Countrylife recenze: Kuskus a moje zkušenosti

Countrylife recenze: Kuskus a moje zkušenosti

by Radoslav Černý
0 komentářů

Kuskus je moje oblíbená příloha k hlavním jídlům. Navíc jeho příprava je maximálně jednoduchá, takže jej i rád připravuji:) Pojďme se podívat na to, v čem je kuskus vyjímečný a přidáme i jeden video-recept.

Kuskus a moje zkušenost

Samotný kuskus je úžasně lehký a velice dobře přejímá nové chutě a vůně, takže místo vody jej občas připravuji z vývaru nebo s pomocí šťávy z jídla. Jako příloha jde taky skvěle kombinovat např. s luštěninami. Jde taktéž použít i do salátů.

kuskus

Velká výhoda kuskusu je v tom, že se nemusí vařit. Stačí ho zalít jen vodou, doporučuje se dvojnásobným množstvím vody než je v misce kuskusu. Poté stačí jen počkat 10 minut a mezitím jej párkrát vidličkou prokypřit.

kuskus

Příprava je opravdu maximálně jednoduchá a proto jej tak rád používám. Jméno kuskus je převzaté z arabštiny, jedná se totiž o tradiční severoafrické jídlo. Postupem času se rozšířilo do celého světa. Kuskus je spařená a do kuliček tvarovaná krupice. K jeho výrobě se používá pšenice, proso i ječmen

kuskus

Níže je ukázka receptu kuskusu s pečenou dýní a cizrnou.

Kuskus – zhodnocení

Rychlé, jednoduché a lehké jídlo. Patří k mým nejoblíbenějším a moc rád jej připravuji.

Líbilo se mi
  • vhodné do salátů
  • úžasně lehké jídlo
  • univerzální použití
Nelíbilo se mi
  • vše v pořádku

x

O společnosti Countrylife

V současné době už existuje na trhu velké množství produktů, které nabízejí biokvalitu. Jsou to produkty, u kterých se nepoužívá chemie ani na ošetřování ani při jejich výrobě. A právě organické produkty by nás měly zajímat, pokud to se zdravým životním stylem myslíme vážně. Současná široká nabídka tohoto typu výrobků, je tady právě i z důvodu rostoucího zájmu veřejnosti. Jednou ze společností, která se na toto zboží zaměřuje, je Country Life. Ta nabízí svým zákazníkům nejen produkty ekologického zemědělství, ale zaměřuje se také na osvětovou a vzdělávací činnost.

country life

To vše nás může inspirovat ke zdravějšímu životu. Ostatně na samotném webu společnosti najdeme nejen možnost si tyto produkty zakoupit, ale také recepty, které nám pomohou ke zdravému stravování.

Od roku 2003 má společnost u Berouna ekologické centrum se stejnojmenným názvem Country Life. Je to také sídlo firmy s vzorkovou prodejnou. Součástí je biopekárna, ekofarma a balírna. Samotná ekofarma pěstuje obilí zeleninu a ovoce. Tyto produkty ekologického zemědělství jsou samozřejmě všechny v biokvalitě. Pokud jde o biopekárnu, tak zde se peče slané i sladké pečivo, které je rozváženo jak do vlastních prodejen, tak do restaurací, které firma rovněž vlastní.

x

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Countrylife: Kuskus
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář