Domovská stránka » Countrylife » CountryLife: Moje první zkušenost
countrylife

CountryLife: Moje první zkušenost

by Radoslav Černý
0 komentářů

Začal jsem více dbát o životní prostředí a později si řekl, že by bylo fajn začít dbát i více o sebe. Rozhodnul jsem se proto udělat svou první objednávku z eshopu Countrylife.cz.

Zde je seznam věcí, které jsem na Countrylife objednal. Budu na ně postupně psát recenze:

Objednal jsem na stránkách countrylife.cz a celý objednávkový proces mě přehledně vedl. Vybíral jsem ze sekcí obilovin, ořechů a semínek, luštěnin a sladu a sirupů. Vybral jsem si svých 13 výrobků a objednal. Objednával jsem přes 1200,- Kč a tak jsem měl dopravu zdarma.

Objednávka na Countrylife

countrylife

Po pár dnech zásilka dorazila. Přistála mi doma krabice, kterou můžete vidět výše. Když jsem ji rozbalil, tak jsem byl trochu překvapený. Byla plná těchto nařezaných kartonových kusů. Je to chválihodný počin, že Countrylife dbá na recyklaci. Má to také ale jednu negativní věc a tím je kartonový prach uvnitř krabice a na všech výrobcích, který jsem musel uklízet.

countrylife

Vybalení krabice

Po zbavení se této výplně jsem se dostal už produktům. Vše je zabaleno v plastových obalech, které jsem dal do plastového odpadu. Nevím, zda by bylo možné prodávat věci ve skle a pak je při dalším nákupu vracet. Bylo by to asi více zero-waste.

countrylife

Ihned po vybalení jsem začal nakličovat mungo fazole. Je to fascinující činnost, pozorovat, jak fazole klíčí:) Hned jsem musel ochutnat banánové plátky a musím říct, že jsou skvělé. Stejně tak kešu ořechy. Vše prostě chutná neobyčejně dobře.

Na Countrylife nakoupím určitě znovu, s jejich produkty jsem spokojený. A když něco udělají i s tím prachem uvnitř krabice, bude to skvělé.

O společnosti Countrylife

V současné době už existuje na trhu velké množství produktů, které nabízejí biokvalitu. Jsou to produkty, u kterých se nepoužívá chemie ani na ošetřování ani při jejich výrobě. A právě organické produkty by nás měly zajímat, pokud to se zdravým životním stylem myslíme vážně. Současná široká nabídka tohoto typu výrobků, je tady právě i z důvodu rostoucího zájmu veřejnosti. Jednou ze společností, která se na toto zboží zaměřuje, je Country Life. Ta nabízí svým zákazníkům nejen produkty ekologického zemědělství, ale zaměřuje se také na osvětovou a vzdělávací činnost.

country life

To vše nás může inspirovat ke zdravějšímu životu. Ostatně na samotném webu společnosti najdeme nejen možnost si tyto produkty zakoupit, ale také recepty, které nám pomohou ke zdravému stravování.

Od roku 2003 má společnost u Berouna ekologické centrum se stejnojmenným názvem Country Life. Je to také sídlo firmy s vzorkovou prodejnou. Součástí je biopekárna, ekofarma a balírna. Samotná ekofarma pěstuje obilí zeleninu a ovoce. Tyto produkty ekologického zemědělství jsou samozřejmě všechny v biokvalitě. Pokud jde o biopekárnu, tak zde se peče slané i sladké pečivo, které je rozváženo jak do vlastních prodejen, tak do restaurací, které firma rovněž vlastní.

x

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
CountryLife: Moje první zkušenost
Celkové hodnocení autora
41star1star1star1stargray
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář