Domovská stránka » Countrylife » Countrylife recenze: Himálajská sůl [zkušenost]
Countrylife recenze: Himálajská sůl [zkušenost]

Countrylife recenze: Himálajská sůl [zkušenost]

by Radoslav Černý
0 komentářů

Himálajská sůl, kterou jsem testoval není rafinovaná a neobsahuje žádné chemikálie ani aditiva. Její původ je v Pakistánu, kde se přirozeně vyskytuje pod červeně zbarvenými horami.

x

x

Himálajská sůl a moje zkušenost

Své jméno získala tato sůl díky Himálajím. Ty se nachází jen asi 200 kilometrů od místa, kde se sůl těží. Jedná se o druhý největší solný důl na světě. Sůl se odtud vyváží již stovky let.

himálajská sůl
Sůl z Himálají od Countrylife

Využití této soli je především v kuchyni. Můžete si ji ale i nasypat do koupele a příjemně díky ní relaxovat. Je možné ji také použít jako dekoraci, protože má krásné oranžové zbarvení.

himálajská sůl
Hodí se i jako dekorace

Himálajská sůl – zhodnocení

Tyto himálajská sůl si našla místo u mě v kuchyni. Oceňuji především to, že neobsahuje žádné chemikálie a je tudíž zdravější než běžně prodávaná sůl.

Líbilo se mi
  • bez aditiv
  • neobsahuje chemikálie
  • lze využít v kuchyni i do koupele
Nelíbilo se mi
  • vše v pořádku

x

O společnosti Countrylife

V současné době už existuje na trhu velké množství produktů, které nabízejí biokvalitu. Jsou to produkty, u kterých se nepoužívá chemie ani na ošetřování ani při jejich výrobě. A právě organické produkty by nás měly zajímat, pokud to se zdravým životním stylem myslíme vážně. Současná široká nabídka tohoto typu výrobků, je tady právě i z důvodu rostoucího zájmu veřejnosti. Jednou ze společností, která se na toto zboží zaměřuje, je Country Life. Ta nabízí svým zákazníkům nejen produkty ekologického zemědělství, ale zaměřuje se také na osvětovou a vzdělávací činnost.

country life

To vše nás může inspirovat ke zdravějšímu životu. Ostatně na samotném webu společnosti najdeme nejen možnost si tyto produkty zakoupit, ale také recepty, které nám pomohou ke zdravému stravování.

Od roku 2003 má společnost u Berouna ekologické centrum se stejnojmenným názvem Country Life. Je to také sídlo firmy s vzorkovou prodejnou. Součástí je biopekárna, ekofarma a balírna. Samotná ekofarma pěstuje obilí zeleninu a ovoce. Tyto produkty ekologického zemědělství jsou samozřejmě všechny v biokvalitě. Pokud jde o biopekárnu, tak zde se peče slané i sladké pečivo, které je rozváženo jak do vlastních prodejen, tak do restaurací, které firma rovněž vlastní.

x

0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář