Domovská stránka » Countrylife » Countrylife recenze: Jahodový džem Dalfour

Countrylife recenze: Jahodový džem Dalfour

by Radek
0 komentářů

Jahodový džem Dalfour je můj oblíbený výrobek, který si na Countrylife pravidelně kupuji. Má úžasnou chuť a je bez přidaných cukrů.

Jahodový džem Dalfour a moje zkušenost

Osobně tento džem jím spolu s palačinkami, ale jeho využítí je daleko větší. Můžete si jej mazat na pečivo, použít v omáčkách nebo se může stát skvělou součástí dezertů.

jahodový džem dalfour
Dalfour – jahodový džem

Marmeláda obsahuje 51% ovoce a je dochucená ovocnou šťávou. Navíc není přidán žádný cukr.

jahodový džem dalfour
Klasické použítí – s palačinkami

Typicky v neděli si tento džem mažu na palačinky. Snažím se téměř nejíst cukr a sladké věci, ale tady rád dělám výjimku:)

jahodový džem dalfour
Neobsahuje přidaný cukr

Jahodový džem Dalfour – zhodnocení

Tato marmeláda patří k mým nejoblíbenějším. Mám moc rád chuť jahod, takže k palačinkám je to vždy jasná volba.

Líbilo se mi
  • super chuť jahod
  • bez přidaného cukru
Nelíbilo se mi
  • vše v pořádku

x

Dalfour

Značka ST. DALFOUR byla založena v roce 1984. Její sídlo se nachází v regionu Akvitánie v jihozápadní Francii, který je proslulý svou kuchyní a vínem Bordeaux. ST. DALFOUR sladí své džemy zásadně ovocnou šťávou dle starodávné konzervační metody. Tuto metodu zavedl prezident značky, jelikož ji znal ze svého dětství, kdy za války viděl babičku, jak při nedostatku cukru využívá hroznovou šťávu. Všechny jejich výrobky jsou nejvyšší kvality, bez umělých barviv nebo konzervačních látek. ST. DALFOUR momentálně distribuje svoje produkty do 70 zemí světa.

O společnosti Countrylife

V současné době už existuje na trhu velké množství produktů, které nabízejí biokvalitu. Jsou to produkty, u kterých se nepoužívá chemie ani na ošetřování ani při jejich výrobě. A právě organické produkty by nás měly zajímat, pokud to se zdravým životním stylem myslíme vážně. Současná široká nabídka tohoto typu výrobků, je tady právě i z důvodu rostoucího zájmu veřejnosti. Jednou ze společností, která se na toto zboží zaměřuje, je Country Life. Ta nabízí svým zákazníkům nejen produkty ekologického zemědělství, ale zaměřuje se také na osvětovou a vzdělávací činnost.

country life

To vše nás může inspirovat ke zdravějšímu životu. Ostatně na samotném webu společnosti najdeme nejen možnost si tyto produkty zakoupit, ale také recepty, které nám pomohou ke zdravému stravování.

Od roku 2003 má společnost u Berouna ekologické centrum se stejnojmenným názvem Country Life. Je to také sídlo firmy s vzorkovou prodejnou. Součástí je biopekárna, ekofarma a balírna. Samotná ekofarma pěstuje obilí zeleninu a ovoce. Tyto produkty ekologického zemědělství jsou samozřejmě všechny v biokvalitě. Pokud jde o biopekárnu, tak zde se peče slané i sladké pečivo, které je rozváženo jak do vlastních prodejen, tak do restaurací, které firma rovněž vlastní.

x

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Countrylife: Jahodový džem Dalfour
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář