Domovská stránka » Countrylife » Recept: Snídaně z ovesných vloček, kešu, para ořechy a chia semínky

Recept: Snídaně z ovesných vloček, kešu, para ořechy a chia semínky

by Radek
0 komentářů

Čas od času si chystám snídani, která je založená na ovesné kaši. Tato snídaně z ovesných vloček je trošku náročnější než si připravit bulletproof cofee, ale i tak si ji párkrát za týden dopřeji:) Přidávám podle chuti ovoce, které mám zrovna doma. Zásobu všemožných ořechů mám spoustu a tak se nebojím trochu experimentovat. To, co ale v této kombinaci nesmí nikdy chybět jsou chia semínka.

Snídaně z ovesných vloček – Ingredience

Potřebné ingredience na přípravu snídaně

x

x

Začínám chia semínky, což jsou plody šalvěje hispánské. Připravím si z nich chia gel tím, že do nich jednoduše přidám trochu vody. Trvá nějakou dobu než na sebe semínka natáhnou vodu. To můžete udělat hned po tom, co vstanete.

snídaně z ovesných vloček
Příprava chia gelu

Jakmile po ranní hygieně začnete připravovat snídani, chia gel už bude mít správný objem. To trvá podle mých zkušeností cca 30 minut.

snídaně z ovesných vloček
Trochu promíchám a pak jen čekám

Poté nasypu ovesné vločky do misky a přidám rýžové mléko. Trochu to povařím a za pár minut mám hotovou ovesnou kaši. Je to dost jednoduché:)

snídaně z ovesných vloček
Rýžové mléko v kombinaci s vločkami

Na řadu přichází krájení para ořechů a taky kešu oříšků. Jdou ale použít jakékoliv oříšky. Kupoval jsem dřív jen v Countrylife, ale nedávno jsem přidal i super ořechy ze Světa Plodů.

snídaně z ovesných vloček
Krájení para a kešu ořechů

Nakrájený banán a hrst malin už mám připravené na talířku. Na druhém jsou připravené ořechy.

snídaně z ovesných vloček
Připravené ovoce a ořechy

Snídaně z ovesných vloček – Výsledná kombinace

Nastává čas, kdy všechny ingredience dám dohromady. Takže do misky dám nejdříve ovesnou kaši, přidám banán a maliny. To celé posypu ořechy a nakonec přidám chia gel.

snídaně z ovesných vloček
Vše nakonec zkombinuji

A lahodná snídaně je na světě. Doba přípravy cca 15 minut. Co na ni říkáte?:)

snídaně z ovesných vloček
Výsledná snídaně

x

O společnosti Countrylife

V současné době už existuje na trhu velké množství produktů, které nabízejí biokvalitu. Jsou to produkty, u kterých se nepoužívá chemie ani na ošetřování ani při jejich výrobě. A právě organické produkty by nás měly zajímat, pokud to se zdravým životním stylem myslíme vážně. Současná široká nabídka tohoto typu výrobků, je tady právě i z důvodu rostoucího zájmu veřejnosti. Jednou ze společností, která se na toto zboží zaměřuje, je Country Life. Ta nabízí svým zákazníkům nejen produkty ekologického zemědělství, ale zaměřuje se také na osvětovou a vzdělávací činnost.

country life

To vše nás může inspirovat ke zdravějšímu životu. Ostatně na samotném webu společnosti najdeme nejen možnost si tyto produkty zakoupit, ale také recepty, které nám pomohou ke zdravému stravování.

Od roku 2003 má společnost u Berouna ekologické centrum se stejnojmenným názvem Country Life. Je to také sídlo firmy s vzorkovou prodejnou. Součástí je biopekárna, ekofarma a balírna. Samotná ekofarma pěstuje obilí zeleninu a ovoce. Tyto produkty ekologického zemědělství jsou samozřejmě všechny v biokvalitě. Pokud jde o biopekárnu, tak zde se peče slané i sladké pečivo, které je rozváženo jak do vlastních prodejen, tak do restaurací, které firma rovněž vlastní.

x

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Recept: Vločky s kešu, para ořechy a chia semínky
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář