Domovská stránka » Econea: Two Cosmetics (2SIS) produkty

Econea: Two Cosmetics (2SIS) produkty

by Radek

Původní název této společnosti byl 2SIS, ale později došlo na přejmenování na Two cosmetics. To je název, který je používán nyní. I když označení může svádět k tomu, že se jedná o společnost z Anglie nebo z jiné anglicky mluvící země, opak je pravdou. Jedná se sice o značku zahraniční, ale rozhodně ne nijak vzdálenou. Její domovinou je Slovensko. Cílem je vytvářet unikátní kosmetické produkty, které zaujmou jak svými účinky, tak i unikátními vůněmi.

Pouze nejlepší suroviny

Cílem značky Two cosmetics, nebo chcete-li 2SIS, je dodávat na trh produkty, které jsou vyráběné výhradně z těch nejlepších surovin, které aktuálně existují. Jenom díky tomu je možné zaručit jejich skvělé vlastnosti. Naprostou samozřejmostí je, že v nich nenajdete ani malý kousek palmového oleje, který je v mnoha produktech světových značek zcela běžný. Tím ale unikáty spojené s použitím surovin nekončí.

Zapomínat nelze také na to, že jednotlivé produkty od značky Two cosmetics neobsahují žádnou chemii, stejně jako umělé přísady. Značka si vystačí pouze z přírodními produkty, o kterých je známo nejenom to, že jsou šetrné, ale je o nich známo také to, že jsou silné. To je důvod, proč jsou výrobky tolik účinné a v recenzích pozitivně hodnocené.

I pro milovníky zvířat

Značka pochopitelně zaujme i každého milovníka zvířat. To z důvodu, že její produkty nejsou testovány na zvířatech, což je dnes už v podstatě bráno za samozřejmost. Potěšeni však budou také vegani, jelikož jednotlivé produkty 2SIS neboli aktuálně Two cosmetics neobsahují ani žádné živočišné produkty.

Nabídka je bohatá

Nabídka produktů je opravdu bohatá a je třeba říci, že i velice zajímavá. Mezi ty nejpopulárnější produkty značky patří třeba zcela unikátní tuhý šampon, stejně jako šlehané tělové máslo, nebo takzvaná šumivka do koupele. Už jenom samotné názvy naznačují, že Two cosmetics není tuctovou značkou a že je na místě se o její produkty zajímat.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)