Domovská stránka » Econea: Aguaflux produkty

Econea: Aguaflux produkty

od Radek

Pro někoho dost možná těžko vyslovitelná značka, u které však doporučujeme její zapamatování. Společnost Aguaflux je unikátní svými produkty, které cílí především na úsporu. Nikoliv jenom peněz, které jsou většinou až druhořadé. Jedná se primárně o úsporu vody. Touto životodárnou tekutinou je všude kolem nás plýtváno a nejenom v době sucha je velkou nezodpovědností užívat jí více, než je nutné. Právě tento problém začala značka Aguaflux řešit a přišla s revolučním, ale přitom jednoduchým řešením.

Výrobky Aguaflux ušetří i tisíce litrů vody ročně

Unikátem produktů značky Aguaflux je to, že se zaměřují na snížení spotřeby vody. V některých domácnostech to může být i stovky, ale i tisíce litrů ročně. A to vše bez jakéhokoliv omezování. každý může svou hygienu vykonávat stále tak, jak je zvyklý. Přesto bude mít jistotu, že kanalizační trubkou odteče mnohem méně vody. Takto sofistikované jsou sprchové hlavice Aguaflux, které nijak nesnižují ani efektivitu, ani komfort mytí. Neznalý člověk nevidí žádný rozdíl. Kdo ví, co má v koupelně, může být spokojen, že dělá něco dobrého právě pro životní prostředí.

Investice, která se vyplatí

Investice do sprchových hlavic Aguaflux je jednou z těch, které se skutečně vyplatí. V první řadě budete odpovědným člověkem a budete jedním z těch lidí, kteří nebudou plýtvat vodou, které je nejenom v období sucha stále méně. Investice se však vyplatí i z ekonomického hlediska. Nižší spotřeba vody znamená nižší výdaje za vodné a stočné. Nejenom, že se vám investice do sprchové hlavice Aguaflux dokáže velmi rychle zaplatit, ale po překročení dané hranice budete s každým následným měsícem šetřit.

Používáním sprchových hlavic Aguaflux ušetří čtyřčlenná rodina desítky tisíc litrů vody. A tím pádem tisíce korun ročně zůstanou doma v kasičce.

Design, který zaujme

I když je základem jednotlivých produktů praktičnost a důraz na úsporu, zaujme také design. Máte moderní koupelnu, kde chcete mít opravdu něco unikátního? Aguaflux to umí nabídnout. K tomu přidejte i možné nastavení jednotlivých funkcí, které zážitek ze sprchování posunou na zcela novou úroveň.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal a používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)