Domovská stránka » Econea: Alphanova Santé produkty

Econea: Alphanova Santé produkty

by Radek

Značka Alphanova Santé má svou domovinu ve Francii, v jedné z nejznámějších oblastí této země. Konkrétně v Provance, což je velmi vyhlášená a zajímavá lokace na jihu Francie. Nejenom, že je oblast častým cílem mnoha turistů. Jedná se také o lokalitu, která má velkou tradici především ve snaze navazovat na životní styl předků se vším, co k tomu patří. A právě na toto navazuje i společnost Alphanova Santé, která se zabývá především vymýšlením a následnou výrobou celé řady produktů. Takových, u kterých je kladen důraz především na ekologii. A to od samotného výběru surovin, až po samotnou výrobu jako takovou.

Důraz na přírodní složky

Unikátem společnosti Alphanova Santé je skutečný důraz na jedinečné složení svých produktů. Firma má jasně definované standardy, které jsou spojeny s tím, že minimálně 98 procent v jejích produktech musí být výhradně přírodní složení. Pokud je zde něco, co z přírody nepochází, je to hlavně z důvodu zajištění určitých vlastností produktu. Nikoliv proto, aby byly zlepšeny konkrétní účinky. Na nich se podepisují výhradně jenom přírodní látky. Mezi další standardy ve výrobě patří i eliminace jakýchkoliv škodlivých látek, jakými jsou třeba fenoxyethanol či parabeny.

Alphanova Santé – Mladá firma, která má dobře nakročeno

Značka Alphanova Santé sice vznikla v roce 2006, ale to neznamená, že bychom ji neměli brát vážně. Už krátkou dobu po svém vzniku se zapsala do povědomí mnoha lidí, kteří hledají kosmetické produkty nejenom s dobrou účinností, ale kteří se mohou spolehnout na to, že jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Vše je důkladně dermatologicky testováno s důrazem na to, aby bylo použití možné jak u dospělých, tak i u dětí. Opět s dovětkem, že i u těch s citlivou pokožkou.

Alphanova Santé – Certifikace potvrzuje kvalitu

Známkou kvality je také držení certifikace EcoCert, která jenom potvrzuje, že vše od značky Alphanova Santé patří k tomu nejlepšímu na trhu. Základem sortimentu jsou produkty na opalování, doplněné přípravky pro zklidnění, ale i výživu kůže.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal a používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)