Domovská stránka » Econea: Ben & Anna produkty

Econea: Ben & Anna produkty

by Radek

Není moc značek, kde by se zakladatelé odvážili použít v názvu právě svá jména. Ben & Anna je zajímavou výjimkou. Právě název této značky je tvořený křestními jmény páru, který napadlo vrhnout se do segmentu ekologické kosmetiky. Tento nápad vzešel především z jejich životního stylu, který byl spojený s přírodou. Že ji ke svému životu potřebují potvrdil i jejich krok spojený s návratem na venkov potom, co jim nevyhovoval ruch velkoměsta. V tu chvíli vzniků nápad ukázat, jak unikátní příroda je.

Ben & Anna: Výhradně přírodní produkty

Soulad s přírodou značka Ben & Anna jasně potvrzuje také tím, že využívá výhradně jenom přírodních surovin. U každého nabízeného produktu si můžete být jisti, že nebyla použita škodlivá a pro lidské tělo nebezpečná chemie. Tím ale unikáty nekončí. Veškeré produkty Ben & Anna jsou určené také pro vegany. To proto, že k jejich výrobě nejsou použity ani živočišné produkty. Všechny jsou založeny čistě jenom na rostlinné bázi. Že žádný z produktů není ani testován na zvířatech považujeme za naprostou samozřejmost, kterou však v rámci dostatku informací musíme také zmínit.

Ben & Anna mají známou certifikaci

Že Ben & Anna dělají skutečně kvalitní a unikátní přírodní produkty potvrzují nejenom jejich spokojení zákazníci. Potvrzuje to i známá certifikace NaTrue. Jedná se o jeden z velmi náročných evropských standardů, který je spojován s přírodní kosmetikou. Bylo mnoho společností, které ho chtěly dostat, ale nepovedlo se. Ben & Anna ho vlastní, což pouze potvrzuje čistotu složení a jistotu vysoké kvality.

Široká škála produktů je samozřejmostí

Portfolio značky Ben & Anna je opravdu rozsáhlé. Když se do něho ponoříme více, je možné pořídit třeba tuhý rostlinný deodorant s různými vůněmi. K dispozici je i široká škála kvalitních zubních past, včetně těch bělicích. Sem můžeme zařadit i bělicí prášek – opět s jistotou zdravotní nezávadnosti a unikátního přírodního složení, které znamená i velkou sílu.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)