Domovská stránka » Econea: Coco Glam produkty

Econea: Coco Glam produkty

by Radek

Péče o ústní dutinu a také bělení zubů se stává pomalu ale jistě trendem. Lidé chtějí mít zdravé zuby a ústa, stejně jako touží po kráse, kterou mohou přinést výhradně jenom bílé zuby. Nutno říci, že na trhu převažují produkty plné chemie a škodlivých látek, které nejsou tím pravým, co bychom měli používat. I proto vznikla značka Coco Glam, která ukazuje, že to jde i jinak. A je jedno, zda se jedná o klasickou péči o zuby a ústní dutinu, nebo má jít o tolik žádané bělení zubů. Je hned několik důvodů, proč se tato značka postupně dostává do popředí.

Unikátní bezpečné a také efektivní složení

Značka Coco Glam staví na tom, že na rozdíl od svých konkurentů nepoužívá ve svých produktech škodlivou chemii, nebo jakékoliv agresivní látky, které mohou ve výsledku udělat více škody, než užitku. Firma se chlubí tím, že využívá výhradně jenom přírodní složky, které jsou jak známo nejenom nezávadné pro lidské tělo, ale jsou také mnohdy mnohem účinnější, než jakákoliv chemie. Základem produktů firmy Coco Glam, které jsou určené na péči o ústní dutinu a bělení zubů je aktivní uhlí, které je vyráběno efektivní metodou z kokosových slupek. Další složkou je takzvaný bentonit, což je unikátní hornina vzniklá zvětráváním čediče.

Coco Glam zajistí krásu vašich zubů

Důvodem obliby značky Coco Glam je skutečně to, že dokáže zajistit naprosto dokonalou krásu vašim zubům. Daná kombinace jedinečných přírodních složek zajistí v první řadě efektivní absorpci nečistot jak z vašich zubů, tak i z ústní dutiny. Dále pomáhá odstranit také různé usazeniny na zubech, stejně jako pomáhá eliminovat vzniklé skvrny. Tím tak odstraní příčinu nevzhledných zubů a zanechá je dokonale bílé. Vše je doplněno také funkcí bělení a leštění, které celý efekt ještě výrazně podpoří.

Coco Glam – Nejenom krása, ale i zdraví

Značka Coco Glam necílí jenom na ty zákazníky, kteří chtějí mít dokonale vybělené zuby. Cílí i na ty, kteří chtějí mít zdravou ústní dutinu. Jejich produkty pomáhají zvyšovat pevnost zubů, pomáhají zubní sklovině, stejně jako zajistí i to, aby byla ústní dutina detoxikována a zbavena všech nežádoucích látek.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)