Domovská stránka » Econea: Curanatura produkty

Econea: Curanatura produkty

by Radek

Péče o ústní dutinu by měla být samozřejmá u každého člověka. S tím souvisí hlavně pravidelné čištění zubů. A zde nastává otázka, jaký zvolit zubní kartáček. S odpovědí přichází společnost Curanatura, která se stává dobrou volbou pro toho, kdo touží po skutečně dokonalých zubech. V záplavě různých plastových kartáčků se firma Curanatura zaměřuje na výrobu těch bambusových. Tedy takových, které jsou dobrou volbou nejenom pro vás, ale jsou dobrou volbou také pro přírodu kolem vás.

Kartáčky Curanatura neobsahují žádné škodlivé látky

Jak jsme zmínili, značka Curanatura nabízí ve svém portfoliu primárně bambusové zubní kartáčky. Ty jsou vyráběny výhradně z kvalitních materiálů, ve kterých rozhodně nenajdete jakékoliv škodliviny, které jsou běžné v platech a jiných materiálech. Proces výroby a samotné standardy v ní jsou spojeny s faktem, že je jakýkoliv produkt vyrobený bez ftalátů, stejně jako bez látky označované jako BPA. Při použití přírodních materiálů je hleděno také na to, aby byly pěstovány bez pesticidů a jakékoliv jiné chemie, a aby nedocházelo k drancování přírody, ale naopak k jejímu dlouhodobému využívání. Samozřejmostí je i důraz na použití výhradně biologicky odbouratelných obalových materiálům, ve kterých se produkty značky Curanatura distribuují.

Revoluce v oblasti zubní hygieny

Pro někoho může značka Curanatura znamenat doslova revoluci v oblasti zubní hygieny. Jak proto, že využívá kartáček z přírodních materiálů, tak i proto, že o své zuby pečuje jak nejlépe může. Mimo jiné i proto, že například štětiny kartáčků jsou vyrobené z uhlíkových vláken, která kvalitu ústní hygieny a čistotu ústní dutiny jenom podporují.

Curanatura – Nejenom zubní kartáčky

Těmi se značka proslavila a tak začala rozšiřovat výrobu dalšími směry. Mohou to být třeba doplňky ke kartáčkům, jako jsou různá pouzdra, nebo i stojánky. Dále nelze zapomínat ani na doplnění sortimentu o bambusové vatové tyčinky, které zase pomohou hygieně a zdraví v oblasti našich uší. I ty splňují vysoké nároky na kvalitu.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)