Domovská stránka » Econea: Denttabs produkty

Econea: Denttabs produkty

by Radek

Stačí si rozebrat název této značky a hned bude jasné, čím se zabývá a co je tím hlavním v portfoliu produktů. Název Denttabs byl totiž vytvořený ze dvou slov. A to ze slova které odkazuje k dentální hygieně a také ze slova, které odkazuje ke slovu tableta. Právě jejich sloučením vzniklo označení Denttabs, které charakterizuje to, co se pod touto značkou vyrábí. Jedná se o unikátní tablety určené k čištění ústní dutiny. Nikoliv ale ve formě té, kdy stačí tabletu cumlat. Ty mají být naopak náhradou zubní pasty, které mají obecně řadu nevýhod.

Denttabs přináší zajímavou náhradu zubní pasty

Proč mohou být klasické zubní pasty problém? Důvodů je hned několik. Tím prvním je rozhodně složení. Běžně dostupné zubní pasty na trhu jsou dnes plné různé chemie. Ta sice může napomáhat čištění zubů, ale zapomínat nelze také na to, že ji dostáváme do našeho těla. Dalším problémem zubních past je i to, že mohou obsahovat i 50 procent vody. To se negativně podepisuje na jejich velikosti a tedy i na horším skladování. Dále nelze opomíjet ani cenu, kdy v podstatě platíte vysokou částku za to, že kupujete polovinu vody. A právě jako náhrada klasické pasty mají posloužit tablety Denttabs.

Důraz na kvalitní složení každého z produktů Denttabs

Denttabs má zájem na tom, aby produkované tablety na čištění zubů bylo co možná nejkvalitnější. Jak pokud jde o následný účinek spojený se zdravím zubů, tak pokud jde také o to, co obsahují. Zde je kladen důraz primárně na to, aby v tabletách nebyla použita jakákoliv chemie. Dochází tak k výrobě výhradně jenom z přírodních látek, které jsou pro lidské tělo nejenom neškodné, ale jsou také silné pokud jde o péči o zuby, dásně a ústní dutinu. Produkty Denttabs jsou vhodné také pro vegany, jelikož neobsahují vůbec žádné živočišné složky. Jenom ty rostlinné.

K dispozici jsou dva varianty

Značka Denttabs má k dispozici hned dvě varianty. Ty se liší primárně tím, zda obsahují nebo neobsahují látku, kterou je fluorid. Někdo preferuje tablety s ním, někdo naopak bez něj. Značka vychází vstříc oběma skupinám a při výrobě to zohledňuje.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)