Domovská stránka » Econea: EcoForce produkty

Econea: EcoForce produkty

by Radek

Značku EcoForce používá rodinný firma, která vznikla ve Velké Británii. Právě to, že nejde o žádnou velkou společnost vede k tomu, že značka nabízí opravdu praktické produkty, které může využívat celá rodina. A to při každodenní péči o domácnost. Vyhnout se dnes různých chemickým produktům, nebo pomocníkům které neobsahují plast a další škodlivé látky je takřka nemožné. A právě tento problém se značka rozhodla řešit. Nabízí širokou škálu věcí, které vám pomohou mít domácnost dokonale čistou.

Výhradně z recyklovaných materiálů

Značka EcoForce si je vědoma toho, že přírodu je třeba chránit a že je třeba současné materiály opět využívat, aby přírodu zbytečně nezatěžovali. To je filozofie firmy, na které je veškerá produkce postavena. Co to znamená v praxi? Že všechny výrobky od firmy EcoForce pocházejí výhradně jenom z recyklovaných materiálů. Tedy z věcí, které už dosloužily, ale díky správnému zpracování jim mohl být dán druhý život. Jinak by končily kde jinde než na skládce, což by znamenalo zatěžování přírody.

V souvislosti s tímto přístupem je známé také heslo neboli motto firmy, které je pravidelně využíváno. Jak zní? Je to Reduce – Reuse – Recycle. V překladu znamená Snižuj spotřebu – Používej znovu – Recykluj. Tato filozofie značky je důvodem její oblíbenosti. K tomu se samozřejmě přidává také vysoká kvalita nabízených produktů.

Portfolio značky EcoForce je opravdu široké

V nabídce značky je toho opravdu dost, co si mohou odpovědní lidé zakoupit v souvislosti s péčí o svou domácnost. Jedná se třeba o houbičky nebo kartáče na nádobí, použitelné v kuchyni. Také jde o unikátní čisticí hadříky, použitelné při běžném úklidu. Nechybí ale ani různé kartáče na čištění koupelny nebo toalety, či produkty na věšení prádla. Jak v podobě závěsného košíku, tak v podobě drobností, jako jsou kolíčky. I tady se stoprocentní jistotou použití recyklovaného materiálu. Díky tomu vaše domácnost nevytváří nový odpad ale využívá to, co již existovalo.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)