Domovská stránka » Econea: EkoSáčky produkty

Econea: EkoSáčky produkty

by Radek

Už samotný název jasně ukazuje, co značka EkoSáčky vyrábí a také nabízí. A to, že není použit žádný cizojazyčný název, ale je použitý český jazyk jasně ukazuje na to, že tato značka i její zakladatelé pocházejí z České republiky. I to je pro řadu zákazníků velké plus, jelikož koupí podpoří jak firmu EkoSáčky, tak samozřejmě i tuzemskou ekonomiku a nápady lidí, kterým nejde o to vydělat, ale jde jim primárně o ochranu přírody a také o odpovědný způsob života.

EkoSáčky nadchnou svou praktičností

Čím je takový eko sáček unikátní? V první řadě tím, že je vyroben z unikátního materiálu, který nijak nezatěžuje přírodu kolem nás. To ale není jeho jediná přednost. Zapomínat nelze také na to, že značka EkoSáčky si zakládá na tradičním způsobu výroby. To v praxi znamená, že každý z nabízených sáčků není vyráběný strojně, ale ji šitý ručně. V podstatě je každý kus nenapodobitelným originálem.

Zapomínat však nelze ani na jejich praktické vlastnosti, které oceníte už při prvním použití. Sáčky jsou velmi lehké a přitom zaujmou svou pevností, což má pozitivní vliv jak na nosnost sáčku, tak i na jeho odolnost. Samozřejmostí je i bezproblémová skladnost, stejně jako jednoduchá údržba. K tomu všemu přidejme často velmi originální design, díky kterému si sáček oblíbíte už na první pohled. Značka EkoSáčky tím jenom potvrzuje, že není producentem, tuctových produktů.

Výběr z mnoha velikostí

Je jedno, co budete chtít nakoupit. Značka EkoSáčky ví, že výrobků může být celá řada a že se liší svou velikostí, ale i hmotností. I proto jsou nabízeny různé varianty, které se liší právě svými různorodými velikostmi. Ty nejmenší jsou označení jako XS, zatímco ty největší jako XXL. Právě značení stejné jako u oblečení je stoprocentní zárukou, že výběr té pravé velikosti nebude nijak složitý. Genialita, jednoduchost a ekologie. To jsou věci, které firmu i produkty musí charakterizovat.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)