Domovská stránka » Econea: Ey! produkty

Econea: Ey! produkty

od Radek

Říkáte si, jak vlastně vznikla značka Ey! a co daný název vůbec znamená? Vysvětlení není tak složité, jak se může na první pohled zdát. To proto, že zkratka Ey! vznikla ze slov Eco a Young. Tedy ze slov směřující k ekologii a také mládí.

Z tohoto vysvětlení už se dá celkem dobře odvodit, o jaké produkty se bude jednat. Jde o produkty ekologické, určené primárně pro mladé. Tedy hlavně pro malé děti. Nikoliv však jenom pro ně, jelikož jejich použití se nemusí bránit ani dospělí. A kdy? Kdykoliv vyjdou na slunce, protože tento výrobce se zabývá vývojem a také produkcí opalovacích krémů.

Důraz na přírodní složení

Produkty značky Ey! jsou vyhlášené tím, že mají výhradně jenom přírodní složení. To potěší každého, kdo nechce kupovat přípravky na opalování plné chemie, kterými se to v regálech běžných drogerií jenom hemží. Firma Ey! si také zakládá na tom, že minimálně 95 procent všech složek jsou přírodního, nikoliv živočišného charakteru.

U některých je podíl rostlinných složek až stoprocentní, což znamená, že jsou vhodné také pro vegany, kteří se jakýmkoliv živočišných produktům vyhýbají. Primárně se používají různé druhy rostlinných olejů. A to hlavě oleje olivové, ale také jojobové, nebo řepkové. To vše s jistotou prvotřídní kvality a správného zpracování. Co jistě nemusíme dodávat, to je i fakt, že jednotlivé produkty nikdy nebyly a také nikdy nebudou testovány na zvířatech.

Výběr u Ey! je rozmanitý

Každý, kdo vybírá opalovací krém, by se měl podívat na to, co vše značka Ey! nejenom dětem ,ale i dospělým nabízí. Nabídka produktů je rozmanitá primárně tím, že je možné zvolit požadovanou ochranu, kde nechybí ani jedna z těch nejvyšších, a to konkrétně SPF 50+. Také nelze zapomínat na to, že kromě klasických krémů je možné najít v portfoliu značky i takové, které jsou doplněny i o minerální pigmenty, což dopomáhá k unikátnímu opálení.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)