Domovská stránka » Econea: IFP Publishing produkty

Econea: IFP Publishing produkty

by Radek

Nakladatelství IFP Publishing je ryze tuzemským nakladatelstvím, které má sídlo v Praze a které je v současné konkurenci celkem unikátní. Je to mimo jiné dáno i tím, kdo za ním stojí. Zatímco mnoho velkých konkurenčních nakladatelů je v podstatě anonymních, zde je to jinak. Můžeme říci, že nakladatelství IFP Publishing je vlastně rodinnou firmou, se společnými zájmy. Dokládají to i lidé v týmu, kde jsou hlavními osobami Jaroslav Foršt, kterého doplňuje Lucie Forštová a dále také Tereza Forštová. Dále nelze zapomínat ani na Ninu Matouškovou. Právě rodinné vazby a společné zájmy jsou dokonalou ukázkou toho, jak správně může fungovat rodinný byznys bez ohledu na to, jakého oboru se konkrétně týká.

Unikátní a zajímavá nabídka knih

Nakladatelství IFP Publishing není unikátní jenom tím, kdo za ním stojí. Je unikátní také pro vydávané knihy. Stačí se podívat na jednotlivé oblasti a je jasné, že dominuje především jachting a vše, co s ním přímo souvisí. Dále nelze zapomínat ano na to, že se vydavatelství IFP Publishing specializuje také na vydávání titulů souvisejících s modelářství. Nechybí ani různé osobní příběhy zajímavých a inspirujících lidí, nebo knihy související s životním stylem. Vše doplňuje dnes tolik známá a tolik poptávaní klasika v podobě standardní beletrie, která je také tím, co v nabídce vydavatelství najít.

Volba pro toho, kdo plánuje změnu životného stylu

Vydavatelství IFP Publishing je zajímavé i pro toho, kdo plánuje určitou změnu životního stylu. A je jedno, co konkrétně chce daná osoba na svém životě upravit. Tématem může být správná a živá strava, obezita dětí, stejně jako život ve městě. Nelze zapomínat ani na různé alternativní životní styly, jako je nejenom vegetariánství, ale také veganství. Nechybí ani publikace například na téma raw stravy, nebo publikace zaměřené spíše na levější stravování. IFP Publishing je tak dobrou volbou pro každého, kdo hledá návod na novou cestu životem.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)