Domovská stránka » Econea: Incognito produkty

Econea: Incognito produkty

by Radek

Název Incognito je rozhodně velmi zajímavý a dá se říci, že částečně souvisí s tím, co tato společnost nabízí. Pojem inkognito se dá charakterizovat jako určité maskování tak, aby si nás někdo jiný nevšiml. To se dá aplikovat i na zvířecí říši. Značka Incognito je totiž producentem přírodních repelentů, které naši osobu doslova zamaskují před otravným hmyzem, který může nejenom obtěžovat, ale může způsobovat třeba i různé bolestivá kousnutí a celou řadu dalších věcí. Díky daným produktům se člověk pro hmyz stane nejenom doslova neviditelný, ale bude ho také odpuzovat.

Výroba výhradně v souladu s přírodou

Nejenom, že se značka Incognito chlubí tím, že jsou její přírodní produkty stoprocentně účinné proti více než 3 500 druhů hmyzu, a to jak toho bodavého, tak i toho kousavého. Firma také uvádí, že veškeré složení produktů je z minimálně 98 procent čistě přírodní. Pokud je doplněno jinými látkami které nepocházejí přímo z přírody, je to vždy nutné jenom pro zachování požadovaných vlastností produktu. Samozřejmý je však obsah bez jakékoliv nebezpečné chemie. A to i bez známé látky DEET, která je v běžných repelentech tolik rozšířená a která může poškozovat nervový systém člověk.

Nejenom klasický repelent

Portfolio produktů značky Incognito je velmi široké. Základem nabídky je rozhodně klasický repelent, který je díky svému převážně přírodnímu složení určený nejenom pro dospělé, ale je možné ho používat i u dětí. A to již od 3 měsíců jejich věku. Klasický repelent však není tím jediným, co značka nabídne. S ním začínala a postupně ho modifikovala tak, aby mohla nabídnout i celou řadu dalších primárně prospěšných produktů vyráběných v souladu s přírodou. Mezi ně se řadí třeba repelentní osvěžovač vzduchu určený do každé domácnosti. Dále nelze zapomínat ani na zajímavý repelentní deodorant, který zakryje nevábný pach potu a zároveň pomůže k tomu, aby byl od vašeho těla odpuzován jakýkoliv hmyz.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)