Domovská stránka » Econea: Innobiz produkty

Econea: Innobiz produkty

by Radek

Značka Innobiz má svou domovinu ve Francii. V zemi, která je známá nejenom svým vínem nebo gastronomií, ale třeba i svou elegancí a zajímavými vůněmi a parfémy. A právě poslední dvě věci jsou tím, které dokáže firma Innobiz kombinovat. Tento francouzský výrobce se totiž specializuje na segment difuzérů a s ním souvisejícího příslušenství. Navíc se nejedná o žádnou novou firmu, jelikož historie je už více než 10 let dlouhá. Za tu dobu bylo na trh uvedeno mnoho produktů, které se staly populárními. Během této doby také došlo k vývoji jak stěžejních produktů v podobě difuzérů, tak i ve výrobě a tvorbě jednotlivých vůní. Výsledkem je, že daná kombinace přináší dokonalou a opojnou vůni do každého interiéru.

Základ každé aromaterapie

Je prokázáno, že vůně mají na člověka velmi pozitivní vliv. Toho si je značka Innobiz samozřejmě vědoma a tak neustále vylepšuje své produkty, aby byla vůně do prostoru rozptylována správně a rovnoměrně, stejně jako vylepšuje produkty i směrem, ale dané vůně byly co možná nejpříjemnější. Samozřejmě nechybí ani velmi rozsáhlý výběr, který dělá firmu Innobiz naprostou jedničkou v oblasti aromaterapie. Produkty značky lidé už dávno nevyužívají jenom v domácnostech, jelikož jsou využívané také v řadě wellness center a jiných míst, kde je třeba vytvořit příjemnou atmosféru a právě vůně tomu dokáže napomoci.

Zajímavé designové produkty

Vůně sice hraje u značky Innobiz prim, ale je třeba dodat, že zcela unikátní jsou i jednotlivé difuzéry, ze kterých se vůně následně uvolňuje. Na první pohled dokážou zaujmout především svým designem. To z nich najednou nedělá jenom základ aromaterapie, ale dělá to z nich také zcela jedinečný doplněk jakéhokoliv interiéru. Tedy vašeho domu, nebo bytu. Samozřejmostí je také jednoduché intuitivní ovládání a nastavení, aby rozprostření vůně bylo hračkou a nikoliv složitým a stresujícím procesem. Samozřejmostí je i možnost volby difuzérů podle konkrétní velikosti vašeho interiéru.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)