Domovská stránka » Econea: Mobake produkty

Econea: Mobake produkty

od Radek

Zuby si čistí naprosto každý, ale co když si je můžete čistit se stylovým kartáčkem, a především při tom můžete myslet na ekologii, životní prostředí a všemu tomu pomoci, abyste svět nezahlcovali zbytečnými plasty! Tím vším se zabývá značka Mobake, která přišla na trh s bambusovými kartáčky. Jedná se o naprosto první bambusové kartáčky, které jsou nejen stylové, ale především ekologické a jejím používáním nebudete zahlcovat planetu zbytečnými plasty. Mají na sobě vygravírované pestré vzory, inspirované lokálními tradicemi a motivačními citáty, jako je třeba „Do what you love.“, „Dream. Belive. Achieve.“ nebo „Tvá volba mění všechno.“ Možná právě díky nim bude Váš začátek nového dne o něco radostnější a dodá Vám více odvahy a sebevědomí zvládnout vše, co Vás teprve čeká.

Kartáčky Mobake

Široká nabídka se může pyšnit hned třemi odlišnými motivy a svůj oblíbený si mezi nimi určitě najde každý. První z nich je moravský vzor, na kterém naleznete český citát. Další variantou je čičmianský motiv. Na něm se nachází citáty ve slovenštině.  Poslední styl kartáčku je zdoben květem života a popsán anglickým citátem. Štětinky jsou rozděleny do dvou kategorií, extra soft pro velmi citlivé zuby a dásně nebo medium. Naší naprostou novinkou jsou kartáčky pro děti, které jsou menší a jsou ozdobené vygravírovaným motivem droboučkých vrbových lístečků. Kartáčky se skvěle hodí i na Vaše cesty, stačí je vložit do stylového bambusového pouzdra a můžete vyrazit na výlet či dovolenou.

Brčka

Zakladatelem Mobake je Patrik. Zajímá se o budoucnost naší planety a ekologii. Neustále a snaží se přijít na jiné možnosti, jak omezit produkci plastů a pomoci tak naší přírodě. Přišel na nápad z bambusu vyrobit i brčka, která se dají opakovaně používat, nekončí po prvním použití v koši, a především jsou snadno rozložitelná a zamezí se díky nim používáni brček plastových.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)