Domovská stránka » Econea: Mulieres produkty

Econea: Mulieres produkty

by Radek

Každý sní o zdravém domově, kde je čisto, bezpečno, děti zde mohou bezstarostně pobíhat, dovádět a neobklopuje je zbytečná škodlivá chemie, která se v dnešní době nachází na každém rohu. Touto otázkou šťastného, zdravého domova se zaobírá estonská značka s názvem Mulieres, která řeší otázky ekodrogeie a produktů, které nebudou zatěžovat planetu a životní prostředí.

Přírodní kvalita

Firma Mulieres vyvinula řadu různých přípravků a produktů na úklid domova. Všechny přípravky, které slouží ať už na úklid či praní jsou vysoce účinné, 100 % hypoalergenní a bez jakýchkoliv dráždivých látek. Vše je vyrobeno čistě z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Díky olivovému mýdlu a dechberoucím éterickým olejíčkům jsou přípravky velice šetrné a naprosto bez jakékoliv přidané chemie. Kombinace olejíčků, mýdla, zeleného srdce, smýšlení a jedné chytré hlavy se vytvořila naprosto geniální receptura, kterou si zamiluje naprosto každý.

Produkty

Pokud už máte dost všech těch přeplněných poliček, které překypují hromadou různorodých produktů, které jsou přesycené velkým množstvím chemických látek, tak právě pro Vás firma Mulieres vytvořila univerzální čistič a prášek na praní čistě z přírodních látek, které hravě strčí ostatní produkty díky své kvalitě do kapsy. V nabídce si můžete vybrat ze čtyř okouzlujících vůní jako je třeba severský les nebo svěží citrus. Přípravky jsou baleny v recyklovaném kartonu, a tak je i obal čistě ekologický. Prací gel zvládne vyprat až neuvěřitelných 37 praček a je šetrný i k velmi citlivé dětské pokožce. Je nositelem certifikace Natural Detergent made with Organic od EcoCertu, kterou se jen tak nějaký prací gel pochlubit nemůže. Stejně tak je vlastníkem tohoto certifikátu i jejich druhý již zmiňovaný univerzální čistič. Oba produkty jsou tedy tak zvaně „eco friendly“. 

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)