Domovská stránka » Econea: Navia produkty

Econea: Navia produkty

by Radek

Jsme moc rádi, že vám můžeme představit slovenskou kosmetickou značku Navia. Ta se zrodila na východním Slovensku a za celým vznikem stojí bývalá studentka lékařské a chemické fakulty Martina. Jednoho dne si Martina zhrozila, když si uvědomila, kolik nebezpečných a agresivních látek přijde každý den do kontaktu s lidskou pokožkou. Nebezpečné látky se objevují v potravinách, oblečení, čistících prostředcích, ale také u kosmetiky. A jelikož právě kosmetika přichází do kontaktu s lidskou pokožkou nejčastěji, rozhodla se jednat. Nelenila a vytvořila vlastní kosmetickou značku, která se soustředí na výrobu přírodní kosmetiky bez použití nebezpečných látek.

Kosmetika naplněná přírodou

Všechny produkty obsahují vysoký obsah přírodních látek. Všechny látky jsou pečlivě vybírány tak, aby co nejvíce podporovali funkci a výživu pokožky. Jednoduché složení a kvalitní látky, to je recept na kvalitní a příjemnou kosmetiku.
Kvalita a kladný vztah k přírodě je pro Martinu a celou značku Navia na prvním místě. Žádné produkty ani suroviny, ze kterých je kosmetika nebyly testovány na zvířatech. Všechny produkty jsou tedy vhodné také pro vegany, jelikož neobsahují živočišné produkty.

Každý si najde to svoje

V sortimentu společnosti můžete najít kosmetiku pro každého, ať už pro muže, ženy nebo děti, vybere si každý. Navia nabízí širokou paletu pleťových másel a krémů, včetně přípravků na vlasy a vousy. Vyzkoušet můžete také masážní oleje nebo olejíčky pro děti. V Navii má každý svoje místo.

Pokud vám tedy není lhostejné, z čeho je vyrobena vaše kosmetika, můžete zvážit slovenskou kosmetiku značky Navia. Kvalitní kosmetika z přírodních látek vhodná pro vegany, muže, ženy, děti, zkrátka úplně pro každého. Vaše tělo vám bude vděčné a planeta bude zase o něco spokojenější. Omezíte totiž výrobu nebezpečných a nešetrných chemických látek pro běžný kosmetický průmysl.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)