Domovská stránka » Econea: Nobilis Tilia produkty

Econea: Nobilis Tilia produkty

od Radek

Společnost Nobilis Tilia již více jak 20 let vyrábí poctivou přírodní kosmetiku, která je plně v souladu s životním prostředím a přírodou. Všechny produkty, které společnost vyrábí jsou vyráběny z kvalitních přírodních surovin, pocházejících z ekologického zemědělství. Výrobky so mohou pyšnit certifikátem přírodní kosmetiky a certifikátem pro BIO přírodní kosmetiku, o kvalitě produktů tak nemůže být pochyb, jelikož tyto dva certifikáty vyžadují nejpřísnější normy a požadavky pro to, aby je společnosti získali.

Kvalita a příroda na prvním místě

Díky certifikátům máte jistotu, že veškeré suroviny pocházejí z těch nejlepších rostlinných surovin, které rostou na přísně kontrolovaných ekologických farmách. Přírodní kosmetika má jednu obrovskou výhodu, neobsahuje přidané chemické látky, které mohou negativně ovlivňovat vaše zdraví nebo životní prostředí. V produktech tak nenajdete parafín, vazelínu, silikon, ropné deriváty nebo geneticky modifikované suroviny.
Přírodní kosmetika obsahuje minimálně 85 % přírodních surovin, což je opravdu velké procento a většina běžných kosmetických produktů se s ním nemůže srovnávat.

Životní prostředí může jásat

Všechny produkty značky Nobilis Tilia jsou vhodné pro vegany, jelikož neobsahují žádné živočišné suroviny a nejsou testovány na zvířatech.
Společnost si zakládá na ekologické výrobě a snaží se co nejvíce snížit svou ekologickou stoupu. Využívá ekologicky odbouratelné suroviny, recykluje odpad a vlastní kořenovou čistírnu odpadní vod. Jen málokterá firma se takovým způsobem stará o životní prostředí. Firmě není cizí ani pomoc v rámci sociálních problémů a podporuje hned několik dobročinných projektů a nadací, mezi nimi je například Nadační fond Zdeňky Žadaníkové, Centrum Bazalka nebo projekt Srdcerváči a to je jen malý zlomek z toho, kde Nobilis Tilia pomáhá.

Sortiment značky obsahuje širokou nabídku kosmetických produktů od šamponů a sprchových gelů počínaje a intimní hygienou a masážními oleji konče. Je toho zkrátka opravdu hodně, nemluvě o tom, že nově vyrábí také produkty pro miminka a jejich maminky.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)