Domovská stránka » Econea: Organyc produkty

Econea: Organyc produkty

by Radek

Hygiena je jedna z oblastí péče o zdraví, která tu s námi je a bude vždycky. Zvláště pak pokud jde o intimní hygienu, která má další specifika, které vyžadují tu nejlepší možnou péči a kvalitu použitých materiálů. Představujeme vám italskou značku Organyc, která se zaměřuje na výrobu kvalitních a zdravotně nezávadných bio produktů.

Bavlna jako materiál budoucnosti

Výrobky značky Organyc jsou vyráběny z certifikované BIO bavlny, která je pro vaše tělo to nejlepší, co může dostat. Bavlna má hned několik výhod, kterým se syntetické materiály nemohou vyrovnat. Bavlna skvěle absorbuje tekutiny a dokáže pojmout až dvacetinásobek své váhy. Navíc je bavlna jemná a hebká, takže je šetrná k vaší pokožce. Bavlna je také prodyšná, takže se nemůže stát, že by vaše pokožka nemohla dýchat a přirozeně se regenerovat.

Chemie vs příroda

Všechny běžné hygienické potřeby, které jsou vyrobeny ze syntetických materiálů mohou obsahovat množství nežádoucích materiálů, chemikálií a látek, které mohou poškodit vaši pokožku. Například vložky jsou často běleny chlórem, který v sobě obsahuje malé množství toxického dioxinu. S bavlněnými produkty značky Organyc se o zdraví své pokožky nemusíte bát.

Výhody nekončí pouze u vaší spokojenosti. Pěstování BIO bavlny je šetrné k přírodě a k jejímu pěstování není potřeba využívat chemických postřiků. Dbejte tedy na to, abyste vždy používali certifikovanou BIO bavlnu, která nemůže negativně působit na vaše zdraví.

Změňte vaše návyky

Vyzkoušet můžete širokou nabídku výrobků pro dámskou hygienu, které jsou šetrné nejen k životnímu prostředí, ale také k vašemu zdraví. Firma nabízí kvalitní tampony, slipové vložky, denní a noční vložky či přírodní vlhčené ubrousky a odličovací tampony.

V našich životech je spoustu věcí, které se dají nahradit nějakým šetrnějším výrobkem, a právě intimní hygiena je jedna z oblastí, u kterých můžete začít. Kromě toho, že vám bude vděčná planeta vaše rozhodnutí ocení i zdraví vaší pokožky.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)