Domovská stránka » Econea » [RECENZE] Econea: Preserve škrabka na jazyk a moje zkušenost

[RECENZE] Econea: Preserve škrabka na jazyk a moje zkušenost

od Radek

Preserve škrabka na jazyk byla součástí mé třetí objednávky z eshopu Econea.

Říkal jsem si, že když poslední dobou zavádím tolik nových ekologických věcí ve své domácnosti, tak objednávkou tohoto malého pomocníka tolik nezkazím. Slyšel jsem totiž o škrabce na jazyk už několikrát.

Nejdřív jsem si pomyslel, že to není nic pro mě. Jenže ji používalo dost lidí kolem mě a já jsem si nakonec řekl proč ne.

Preserve škrabka na jazyk a moje zkušenost

Když jsem procházel kategorii ústní hygieny na webu Econea, tak jsem narazil na tuto škrabku, které je, pro mě velice neobvykle, vyrobená z plastových kelímků. Navíc píšou, že dokáže odstranit bakterie v ústech 10x účinněji než zubní kartáček. No, takže jsem škrabku rozbalil a po vyčištění zubů ji hned vyzkoušel. Měl jsem napoprvé celkem zvláštní pocit. Ale poté jsem si už zvyknul.

Preserve škrabka na jazyk
Škrabka na jazyk

Ptal jsem se své zubařky, jaký na to má názor a říkala, že je to dobrá věc a doporučuje škrabku používat 3x týdně. Takže ne každý den.

Preserve škrabka na jazyk

Škrabka dorazila v tomto plastovém obalu. Podle popisku by to měl být LDPE plast, což znamená low-density polyethyle. Není to úplně ideální. Bližší vysvětlení je zde.

Preserve škrabka na jazyk

Preserve škrabka na jazyk – zhodnocení

Jen čistit si zuby nestačí, je nutné pečovat také o jazyk. Proto jsem si tuhle škrabku koupil a musím říct, že i po několika měsících jsem velice spokojený. Pokud to s ústní hygienou myslíte vážně, je tohle jasná volba.

Výrobce Preserve

Eric Hudson, zakladatel značky, byl už odmala nejraději v přírodě. Po studiích se vrhl na kariéru ve financích a v poradenství a tuto cennou zkušenost později proměnil v podnikání s cílem ochrany přírody a jejích zdrojů. 

Zajímal se o rycyklační program a zaujalo ho, že sice víc a víc spotřebitelů recykluje, ale jen minimum výrobců recyklované materiály dobře používá. Sice existovala spousta levných držáků na tužky a popelníků, ale žádná firma se silnou vizí. A tak v roce 1996 založil Eric ve Spojených státech firmu Preserve, jejíž název se do češtiny dá přeložit jako snaha zachovat či ochránit.

Preserve je také členem B Corp, což je organizace, jejichž základním mottem je, že sdružují lidi, kteří používají podnikání jako sílu pro konání dobra. Jedná se o firmy, které nechtějí být nejlepší na světě – ale nejlepší PRO svět.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu, rCup kelímek nebo Frusack sáčky. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky a menstruačními kalhotkami Snuggs.

Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

Econea slevové kupóny

Použijte slevový kupon "ECOBLOG" a dostanete slevu 150,- Kč při objednávce nad 1.500,- Kč.

Uplatnění kupónu ECOBLOG

Jakmile máte v košíku vše, co si chcete koupit, tak úplně dole na stránce je zaškrtávací okénko "Mám slevový kupón". 

Na něj klikněte...

Econea slevový kupón

Vyskočí okénko "Kód vašeho kupónu" a do něj zadejte ECOBLOG.

A klikněte na "Započítat slevu".

Obratem se vám sleva uplatní a vy zaplatíte o 150,- Kč méně!

Econea slevy

Econea má každý měsíc 15% slevu na vybranou značku produktů. Současně nabízí část svých produktů ve slevě celoročně.

Informace o aktuálních slevách jsou na této stránce.

Aktuální sleva na Econea.cz

Nejčastěji kladené otázky

Kde tento a podobné výrobky zakoupit?

Vše je k zakoupení na ekologickém eshopu Econea, který je unikátní svým přístupem a pečlivostí, se kterou vybírá ekologické a zero waste produkty.

Kde najdu aktuální slevy?

Econea má každý měsíc speciální slevy na vybrané značky. Jejich aktuální značku ve slevě najdete zde.

Jaké jsou nejprodávanější výrobky?

Mezi nejprodávanější výrobky patří produkty pro dámskou intimní hygienuekologická drogerie a přírodní dekorativní kosmetika.

Vše o nákupu na Econea.cz

Veškeré informace o nákupu na eshopu Econea.cz najdete zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Škrabka na jazyk
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Preserve

Podobné články

Zanechte komentář