Domovská stránka » Econea: Pulse Eco Shower produkty

Econea: Pulse Eco Shower produkty

by Radek

Milujete dlouhé sprchování, ale účty za vodu jsou pořád vyšší a vyšší? Máme pro vás novinku, která vám pomůže si i nadále užívat dlouhého pobytu pod tekoucí vodou a zároveň pošetří vaši peněženku. Voda je totiž jeden ze zdrojů, který bude postupem času čím dál tím vzácnější, a tak není potřeba, ho zbytečně vysávat.
Firma Pulse Eco Shower pochází ze Severního Irska a již více než 10 let se zaměřuje na výrobu revolučních sprchových řešení. Jejich vize je jednoduchá. Snaží se vytvářet produkty, které jsou nejenom funkční a kvalitní, ale také šetrné k životnímu prostředí.

Šetří nejen peněženku, ale také planetu

Představujeme vám moderní sprchové hlavice, které šetří vodu, ale zároveň nemají žádný vliv na snížení vašeho požitku ze sprchování. Výrobky této firmy jsou v Británii velice populární a mají úspěch i mezi odbornou veřejností. Výrobky se mohou pyšnit několika oceněními, např. UK Water Efficiency Award, Green Hospitality Certifed a Green Awards 2012.
Již teď vám tedy může být jasné, že jejich sprchy opravdu fungují tak, jak mají.

Pokud se rozhodnete pro šetřící sprchovou hlavici, stačí si vybrat z verze s průtokem 6 nebo 8 litrů. Na výběr máte ze dvou barevných verzí, a to chromové nebo bílé.

Voda volá o pomoc

Všem nám je jasné, že voda je to nejcennější, co člověk pro život potřebuje. Bohužel si její důležitost spoustu lidí neuvědomuje a zbytečně s ní plýtvají. Vody ubývá a přestože pokrývá 70 % naší planety, pouze zlomek procenta je pro lidi vhodný a jednoduše přístupný. Některé předpovědi dokonce naráží na to, že by se v budoucnu o pitnou vodu mohli vést války. Není tedy potřeba s ní plýtvat, když to není nezbytně nutné. Sprchu používáme každý den a každý den tak vytočíme desítky litrů vody, za rok je to obrovské číslo, zkusme ho společně zmenšit. Právě tyto šetřící sprchy vám pomohou zanechat za sebou zase o něco menší ekologickou stopu.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)