Domovská stránka » Econea: Purity Vision produkty

Econea: Purity Vision produkty

by Radek

Představujeme vám českou značku Purity Vision. Již více než 10 let se na trhu snaží skloubit poctivost a tradici starých osvědčených receptur s moderními postupy.
Hlavním cílem celé značky je poskytnout zákazníkům vysokou kvalitu, která ale zůstane přístupná všem, bez rozdílu. Kvalitní české výrobky si tak může dovolit naprosto každý.

Nákup, který pomáhá

Koupí produktů navíc pomáháte. Společnost se rozhodla podporovat velké množství projektů v rozvojových zemí a bojuje za osvětu v oblasti péče o lidské zdraví. Pokud se rozhodnete pro výrobky značky Purity Vision, můžete si být jistí, že koupí a používáním produktu vaše benefity nekončí.

Všechny produkty v sobě kombinují přínos nejen pro vaše zdraví, ale také pro další lidi v rozvojových zemích. Můžete si tak být jistí, že všichni, kteří se na výrobě těchto produktů podílejí, získají odpovídající finanční ohodnocení za svoji práci, stejně tak jako výrobci potřebných surovin. Fair trade obchod je pro Purity Vision na prvním místě.

Přírodní produkty pro vaše zdraví

Vyzkoušejte kvalitní fair trade kokosové oleje, které jsou nabízeny hned ve 4 provedeních. Vyberte si z RAW varianty, varianty bez vůně, farmářské nebo panenské. Další fair trade produkt je bambucké máslo, které se postará o zdraví a jemnost vaší pleti, rtů, a dokonce i vašich vlasů.

Firma se zaměřuje také na výrobu tělových másel pro děti i dospělé. Své rty můžete vyživit kvalitními balzámy na rty. Tělo očistit přírodním peelingem, a to není zdaleka všechno. Pořídit si můžete taky arganový a opuncový bio olej, za který vám bude vaše pleť vděčná.

Nakupujte kvalitní přírodní produkty s vědomím toho, že všichni, co se na výrobě podílejí za to budou adekvátně odměněni. Fair trade, tradiční postupy, kvalitní suroviny, to je definice značky Purity Vision.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)