Domovská stránka » Econea: Radflek produkty

Econea: Radflek produkty

by Radek

Jistě se vám někdy stalo, že teplota v místnosti nebyla úplně ideální a vám bylo neustále chladno. Zkoušeli jste to řešit zvýšením teploty na radiátoru, ale nic nepomáhalo. Co s tím?
Máme pro vás vychytávku, která vám zajistí příjemnou teplotu v každém ročním období. A navíc vám je schopna ušetřit peníze, a to už je pořádná dávka výhod.

Anglická společnost Radflek se zaměřuje na výrobu a zdokonalování fólií, které mají za úkol odrážet teplo od zdroje zpátky do místnosti a zlepšovat tím celkové klima v místnosti. Jak to celé funguje?

Ušetříte a bude vám teplo

Speciální fólie je navržena tak, aby dokázala odrážet teplo vycházející z radiátorů od zdi zpátky do místnosti. Spoustu tepla, které byste měli nejradši v místnosti bohužel uniká do zdí domu, které nijak neovlivní teplotu v bytě. Fólie dokáže odrazit teplo, které by za jiných okolností bez využití odcestovalo do zdí domu. Díky této jednoduché fólii tak můžete ušetřit nemalé peníze, a navíc šetříte naši planetu.

Velká výhoda je také v tom, že folie nejsou vůbec náročné na instalaci, takže není problém si je domů připevnit svépomocí a začít si užívat tepla plnými doušky. Folie je také vysoce odolná a po aplikaci vám vydrží sloužit minimálně patnáct let. Několik nezávislých měření označilo radiátorové folie Radflek jako jedny z nejúčinnějších na trhu.

Začněte šetřit hned

Neváhejte a začněte o svém bydlení přemýšlet v širších souvislostech. Máte možnost svůj dům nebo byt doplnit o spoustu vylepšení, které mohou pošetřit vaši peněženku, a hlavně naši planetu. Začněte třeba právě s radiátorovou folií a nenechte si zaplacené teplo utíkat z domu ven. Jednoduchá instalace zabere nanejvýše několik desítek minut a zlepšení teploty zaregistrujete ihned. Začněte myslet ekologicky a úsporně s radiátorovou folií Radflek.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)