Domovská stránka » Econea: Radiator Booster produkty

Econea: Radiator Booster produkty

od Radek

Každý jistě někdy zažil, kdy si říkal, že topení zkrátka netopí tak silně, jak byste si přáli. My jsme se rozhodli tento problém řešit. Samozřejmě jsme nechtěli neustále zvyšovat teplotu na radiátoru, protože energie přece jenom něco stojí. Našli jsme naštěstí zlepšovák, který vám dokáže ušetřit a hlavně, dodá vašemu bytu požadovanou teplotu i bez zběsilých otáčení s regulátorem teploty.

V jednoduchosti je síla

Představujeme anglický Radiator Booster. Chytrý a účinný nástavec na radiátor, který dokáže znatelně zvýšit účinnost vašeho centrálního vytápění. Nejlepší na tom všem je, že v tom není žádná věda. Booster jednoduše postavíte na radiátor a nástavec zapojíte do elektřiny. Jednoduché a efektivní.
Technologie, která je v nástavci použitá rozpoznává aktuální teplotu radiátoru a pokud pozná, že se dostala na hranici 30 stupňů spustí vestavěný ventilátor. Ten má za cíl zajistit lepší cirkulaci vzduchu v místnosti. Jelikož se v místnosti díky ventilátoru mísí teplý vzduch se studeným vzduchem, dokáže v místnosti udržovat konstantní teplotu a využívá k tomu mnohem méně energie.

Snížení nákladů na vytápění domácnosti tak můžete razantně snížit. Díky cirkulaci teplého vzduchu vám bude v místnosti příjemně i při nižších teplotách radiátoru. Snižte své náklady a netřeste se zimou s Radiator Boosterem.

Ekologie a naše výrobky

Samozřejmě bychom byli nejraději, kdyby všechny naše produkty pocházeli z Česka a vyráběli by je místní kutilové, bohužel vždycky to není úplně reálné. Každopádně se snažíme odebírat od českých výrobců. Pokud ale chceme nabízet opravdu široký sortiment, musíme občas sáhnout také do Asie. Všechny továrny, ze kterých odebíráme zboží pečlivě prověřujeme. Dbáme na to, aby svým zaměstnancům poskytovali férové podmínky, dodržovali ekologické předpisy a dodávali výrobky té nejlepší kvality.


Nejdůležitější pro nás je, že jeden produkt z Asie, který pochází z prověřené továrny, dokáže ušetřit spousty energie, která by byla v domácnosti zbytečně spotřebována. To je případ např. našeho Radiator Boosteru. Každým naším produktem se snažíme směřovat k udržitelnějším zítřkům.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)