Domovská stránka » Econea » [RECENZE] Econea: laSaponaria pánský gel po holení a moje zkušenost

[RECENZE] Econea: laSaponaria pánský gel po holení a moje zkušenost

od Radek

laSaponaria pánský gel po holení je určen pro citlivou pokožku čerstvě zbavenou vousů.

Sám se holím obden a proto potřebuji něco, co mi bude zklidňovat lehce podrážděnou pokožku.

A vypadá to, že jsem v Econee objednal dobře, protože tento jemný krém je ze směsi uklidňujících, čistě přírodních ingrediencí a rychle se vstřebává a zjemní podrážděnou pleť.

Receptura gelu je dotažená k dokonalosti tím, že pokožku hloubkově hydratuje, stimuluje regeneraci buněk, a tím potlačuje projevy stárnutí a zlepšuje celkový tón pokožky.

laSaponaria pánský gel po holení
Gel po holení od laSaponarie

Příběh značky laSaponaria je také dost zajímavý. Když byl Luigi dítě, měl sbírku mýdel a jeho rodný dům celý voněl. Pak rostl, studoval chemii a prováděl své první mýdlové experimenty. V nich spojoval znalosti své babičky Giny a nové ekologické složky. Poté potkal Lucii a před 13 lety si spolu splnili sen. Otevřeli si první laboratoř a šířili nejen ručně vyráběnou přírodní kosmetiku, ale taky osvětu. Dnes vyrábí zelenou kosmetiku pro rozmazlování od hlavy až k patě a stále v ní míchají tradice a inovace.

laSaponaria pánský gel po holení
Gel moc hezky voní a pomáhá mi zklidňovat pokožku

laSaponaria pánský gel po holení a moje zkušenosti

Myslím si, že laSaponaria vás chytne za srdce. Nádherně voní, je vyrobena z těch nejkvalitnějších lokálních surovin a zároveň pomáhá, kde se dá. Podporuje místní malé farmáře, sociální projekty ale i fair trade. Vše je výsledkem poctivé, řemeslné ruční výroby. Samozřejmostí je žádné testování na zvířatech a žádné živočišné suroviny. Nezapomíná se ani na obaly, které jsou z velké části recyklované.

Zakladatelé laSaponaria inspirují ostatní k tomu, že existuje nejen partnerská láska, ale taky láska k přírodě, jejím zdrojům a k ostatním lidem.

laSaponaria pánský gel po holení – zhodnocení

Tento gel po holení používám moc rád. Je velice příjemný a pomáhá mi zklidňovat kůži po holení. Má pro mě příjemnou vůni a pěkně po holení chladí. laSaponaria vyrobila dobrý produkt, který moc rád doporučuji dál:)

Výrobce laSaponaria

Z velkého nadšení a velkého snu se před více než 10 lety narodila laSaponaria, vědomá laboratoř řemeslné výroby přírodní kosmetiky. Příběhy babiček, vášeň pro dobré a autentické věci, touha udělat vše pro to, aby svět po jejich zásahu zůstal trochu lepším místem. To je pár ingrediencí, které Luigi a Lucia smísili, aby mohla vzniknout tahle voňavá, od hlavy až k patě vymazlená zelená kosmetika.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu, rCup kelímek nebo Frusack sáčky. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky a menstruačními kalhotkami Snuggs.

Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

Econea slevové kupóny

Použijte slevový kupon "ECOBLOG" a dostanete slevu 150,- Kč při objednávce nad 1.500,- Kč.

Uplatnění kupónu ECOBLOG

Jakmile máte v košíku vše, co si chcete koupit, tak úplně dole na stránce je zaškrtávací okénko "Mám slevový kupón". 

Na něj klikněte...

Econea slevový kupón

Vyskočí okénko "Kód vašeho kupónu" a do něj zadejte ECOBLOG.

A klikněte na "Započítat slevu".

Obratem se vám sleva uplatní a vy zaplatíte o 150,- Kč méně!

Econea slevy

Econea má každý měsíc 15% slevu na vybranou značku produktů. Současně nabízí část svých produktů ve slevě celoročně.

Informace o aktuálních slevách jsou na této stránce.

Aktuální sleva na Econea.cz

Nejčastěji kladené otázky

Kde tento a podobné výrobky zakoupit?

Vše je k zakoupení na ekologickém eshopu Econea, který je unikátní svým přístupem a pečlivostí, se kterou vybírá ekologické a zero waste produkty.

Kde najdu aktuální slevy?

Econea má každý měsíc speciální slevy na vybrané značky. Jejich aktuální značku ve slevě najdete zde.

Jaké jsou nejprodávanější výrobky?

Mezi nejprodávanější výrobky patří produkty pro dámskou intimní hygienuekologická drogerie a přírodní dekorativní kosmetika.

Vše o nákupu na Econea.cz

Veškeré informace o nákupu na eshopu Econea.cz najdete zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Pánský gel po holení
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
laSaponaria

Podobné články

Zanechte komentář