Domovská stránka » Econea » [RECENZE] Econea: Yope sprchový gel a moje zkušenosti

[RECENZE] Econea: Yope sprchový gel a moje zkušenosti

od Radek
Publikováno: Aktualizováno

Yope sprchový gel obsahuje přírodní extrakt z kokosu a tím krásně voní a příjemně osvěžuje.

Kůže po sprchování díky tomu zůstává pěkně měkká a jemná.

Navíc obal je moc hezký:)

Yope sprchový gel a moje zkušenosti

Tento sprcháč používám denně a to, čeho si cením nejvíce je jeho příjemná vůně a pocit po sprchování. Při výběru pro mě byly důležité také další věci. Hlavně to, že obsahuje 93 % přírodních surovin a má neutrální pH. Je fajn vědět, že Yope produkty neobsahují žádné zbytečnosti navíc, přesto jsou účinné. Díky již zmíněnému neutrálnímu pH gel nezpůsobuje podráždění ani vysoušení a je tak vhodný i pro velmi citlivou pokožku.

yope sprchový gel
Yope sprchový gel

Dnes je velice běžné, že šampóny nebo sprchové gely obsahují přísady jako jsou např. SLES (Laurethsulfát sodný), které způsobují pěnění. To ale není případ tohoto sprchového gelu. Ten je bez těchto zbytečných přísad.

Yope sprchový gel – zhodnocení

Můj celkový pocit z tohoto sprcháče je, že jej velice rád používám. Z Econey jsem vyzkoušel již více sprchových gelů, ale u tohoto, zdá se, již zůstanu. Sednul mi prostě nejvíce.

Výrobce Yope

V Yope si říkali, jak zabránit tomu, aby byla kůže po několika mytích denně nepříjemně suchá a napnutá. Příčinou může být chlór, roční období nebo tekuté mýdlo. A právě na mýdla se v Yope zaměřují.

Přírodní kosmetika značky Yope je přírodními složkami protkaná skrz naskrz. Kromě toho vám nabídne nádherné a nevšední vůně. Produktová řada této kosmetiky je charakteristická tím, že se snaží o pokud možno jednoduché složení. Čím je totiž složení produktů jednodušší, tím je v něm méně zbytečností a je více šetrný k nám i k životnímu prostředí. Jak z pohledu výroby a zdrojů, tak z pohledu přirozeného rozkladu jednotlivých složek v přírodě.

Přes snahu o jednoduché složení jsou produkty vysoce účinné. A každý kosmetický výrobek je v poutavém obalu s krásnou osobitou grafikou, která vám zvedne náladu.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu, rCup kelímek nebo Frusack sáčky. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky a menstruačními kalhotkami Snuggs.

Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

Econea slevové kupóny

Použijte slevový kupon "ECOBLOG" a dostanete slevu 150,- Kč při objednávce nad 1.500,- Kč.

Uplatnění kupónu ECOBLOG

Jakmile máte v košíku vše, co si chcete koupit, tak úplně dole na stránce je zaškrtávací okénko "Mám slevový kupón". 

Na něj klikněte...

Econea slevový kupón

Vyskočí okénko "Kód vašeho kupónu" a do něj zadejte ECOBLOG.

A klikněte na "Započítat slevu".

Obratem se vám sleva uplatní a vy zaplatíte o 150,- Kč méně!

Econea slevy

Econea má každý měsíc 15% slevu na vybranou značku produktů. Současně nabízí část svých produktů ve slevě celoročně.

Informace o aktuálních slevách jsou na této stránce.

Aktuální sleva na Econea.cz

Nejčastěji kladené otázky

Kde tento a podobné výrobky zakoupit?

Vše je k zakoupení na ekologickém eshopu Econea, který je unikátní svým přístupem a pečlivostí, se kterou vybírá ekologické a zero waste produkty.

Kde najdu aktuální slevy?

Econea má každý měsíc speciální slevy na vybrané značky. Jejich aktuální značku ve slevě najdete zde.

Jaké jsou nejprodávanější výrobky?

Mezi nejprodávanější výrobky patří produkty pro dámskou intimní hygienuekologická drogerie a přírodní dekorativní kosmetika.

Vše o nákupu na Econea.cz

Veškeré informace o nákupu na eshopu Econea.cz najdete zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Sprchový gel
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Yope

Podobné články

Zanechte komentář