Domovská stránka » Econea: Swirl produkty

Econea: Swirl produkty

od Radek

Aby se stalo téma udržitelnosti atraktivní pro širší skupinu lidí, měly by se ekologicky šetrné produkty stát každodenní volbou pro život. Snaží se o to také v Melittě, která stojí za brandem Swirl. Udržitelnost pro ně není pouze firemní hodnotou, ke které se hlásí, ale je to příležitost sjednotit ekonomické, sociální a ekologické zájmy napříč společností. Sjednocování a snaha budovat mosty je patrná také na podpoře řady mezinárodních neziskových organizací a iniciativ, ke kterým patří i známé Fairtrade, Rainforest Alliance, UTZ Certified či 4C Association.

Úklid domácnosti a ekologické nakládání s odpadem

Značka Swirl nabízí svým zákazníkům kromě odpovědného přístupu k životnímu prostředí samozřejmě také celou škálu produktů. Ty se zaměřují především na oblast vysávání, úklidu, filtrace a také nakládání s odpadem. Můžete si koupit například sáčky do vysavačů, zatahovací či kompostovatelné pytle a mnoho dalšího obdobného sortimentu pro likvidaci odpadu. Mimo jiné sortiment skýtá potřeby pro úklid po domácích mazlíčcích.

Swirl je tady pro vás s řešeními a novými nápady pro čistý domov, protože čistota v životě je také mottem společnosti. V segmentu úklidu domácnosti je značka známá svými kvalitními produkty, které již patří mezi zavedené ve 40 zemích v Evropě a v Asii.

Chytrá řešení pro každodenní život

Díky zmíněnému širokému sortimentu chytrých řešení do domácnosti značka Swirl dnes usnadňuje každodenní život tisícům lidí po celém světě. Vždy se můžete spolehnout na kvalitu, výkon a praktickou stránku nabízených řešení pro všechny ekologicky smýšlející lidi. Swirl své výrobky nabízí již od roku 1988, v posledních letech se zvyšujícím se zájmem o ekologické produkty, oslovuje stále více zákazníků. Také váš dům tak díky jejím produktům může zářit čistotou a úklid bude pouhá maličkost.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)