Domovská stránka » Econea: Terla produkty

Econea: Terla produkty

by Radek

Máte už dost plýtvání vodou? Italská rodinná firma Termoplast nabízí úsporné perlátory a šetřiče vody Terla, které jsou navíc vyráběny z netoxických materiálů. Celá výroba je situována v Itálii a používají se pouze certifikované vstupní suroviny. Zatímco běžné spořiče vody na trhu nabízejí úsporu pouze 20 až 30 %, tak Terla má pro vás lepší nabídku a k tomu schopnost poskytnout stálý průtok při tlaku 1 až 5 bar. Přidání vzduchu do protékající vody přitom nemá vliv na účinnost a kvalitu mytí.

Šetřiče vody pro všechny typické baterie

K dispozici je vám samozřejmě kompatibilita s běžnými vodovodními bateriemi se standardním vnitřním závitem M24 x 1, vnějším závitem M22 x 1 nebo vnitřním závitem M28 x 1, jenž je vhodný pro vanové baterie. Z toho vyplývá, že spořiče vody jsou vhodné nejen pro klasická umyvadla či dřezy, tak také do vany či sprchy.

Praktická řešení do každých prostor

Šetřit vodu můžete dokonce efektivně také ve veřejných prostorách, a to díky provedení odolnému proti vandalismu, protože s ohledem na nutnost použití speciálního klíče není možné spořič vody odcizit. Praktický otočný systém na kloubu, o který lze šetřiče vody doplnit, zase oceníte třeba doma v kuchyni, kdy si můžete uzpůsobit směr proudu vody. Tento kloub je vhodný jak pro systémy s vnitřním, tak s vnějším závitem. Spořiče a regulátory průtoku vody Terla tak lze využít naprosto kdekoliv, od bytů, domů, penzionů, hotelů, restaurací až o zdravotnická zařízení či veřejné sprchy a toalety.

Zdravotní nezávadnost

Již jsme zmínili, že Terla šetřiče neobsahují žádné toxické materiály, což mimo jiné dokládá také jejich zdravotní nezávadnost. Proto samozřejmě splňují požadavky, které jsou nutné pro přímý styk s pitnou vodou dle aktuálně platné vyhlášky. Z hlediska bezproblémového chodu vás mimo jiné jistě potěší vysoká odolnost vůči usazování vodního kamene.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)