Svíčka The Greatest Candle in the World dorazila v mé třetí objednávce od Econea.cz.
Celá krabice díky ní úžasně voněla. Podle názvu jsem očekával velkou svíčku, ale dorazila hezká středně veliká krabička.
Greatest tady neznamená velikost, ale to, že je úžasná:)
Obsah článku
The Greatest Candle in the World a moje zkušenosti
Na prvním obrázku můžete vidět, jak krabička vypadá. Celé balení obsahuje jednu svíčku a dvě náplně a knoty, ze kterých se udělá nová svíčka. Každá by měla hořet cca 30 hodin. Při psaní této recenze mi první z nich hoří v pokoji už pár hodin a téměř nic z ní neubylo, takže to asi bude pravda:)
Sklo okolo svíčky je bíle a celá svíčka vypadá hezky minimalisticky. Vybral jsem si vůni s jablkem a myslím, že jsem nevybral špatně. Vůně je moc hezká a příjemná.
Takto vypadají pytlíčky a knoty, které jsou v krabičce se svíčkou. Jsem zvědavý, jak si poradím s výrobou nových svíček. Na stránkách Econea ale píšou, že to není nic složitého. Má se použít jakýkoliv kuchyňský rostlinný olej a to ideálně už použitý.
Návod od spoluzakladatele firmy je vidět zde ve videu:
The Greatest Candle in the World – zhodnocení
Svíčka moc hezky voní a jsem rád, že jsem si ji koupil. Navíc mi už brzo dojde a tak budu doplňovat z přiložené náplně.
x
Výrobce svíčky
Značka pochází z Portugalska a disponuje patentovanou technologií
Oil2Wax. Ta umožňuje během pár minut přeměnit použitý kuchyňský olej na
dlouhohořící přírodní svíčku. Technologie je zcela bezpečná jako pro lidské zdraví, tak pro životní prostředí.
Značku založilo několik surfařů poté, co si uvědomili, že když vylezou z vody po ježdění na vlnách, cítí na svém těle lehký olejový film. Průzkumem zjistili, že část je způsobena použitými kuchyňskými oleji, které se i přes čističky dostanou do moře.
Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.
Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu, rCup kelímek nebo Frusack sáčky. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky a menstruačními kalhotkami Snuggs.
Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.
Econea slevové kupóny
Použijte slevový kupon "ECOBLOG" a dostanete slevu 150,- Kč při objednávce nad 1.500,- Kč.
Uplatnění kupónu ECOBLOG
Jakmile máte v košíku vše, co si chcete koupit, tak úplně dole na stránce je zaškrtávací okénko "Mám slevový kupón".
Na něj klikněte...

Vyskočí okénko "Kód vašeho kupónu" a do něj zadejte ECOBLOG.
A klikněte na "Započítat slevu".

Obratem se vám sleva uplatní a vy zaplatíte o 150,- Kč méně!

Econea slevy
Econea má každý měsíc 15% slevu na vybranou značku produktů. Současně nabízí část svých produktů ve slevě celoročně.
Pavel Milan Černý, spoluzakladatel e-shopu Econea
Martin Mates, spoluzakladatel e-shopu Econea
Nejčastěji kladené otázky
Vše je k zakoupení na ekologickém eshopu Econea, který je unikátní svým přístupem a pečlivostí, se kterou vybírá ekologické a zero waste produkty.
Econea má každý měsíc speciální slevy na vybrané značky. Jejich aktuální značku ve slevě najdete zde.
Mezi nejprodávanější výrobky patří produkty pro dámskou intimní hygienu, ekologická drogerie a přírodní dekorativní kosmetika.
Veškeré informace o nákupu na eshopu Econea.cz najdete zde.




