Domovská stránka » Econea: Zing Anything produkty

Econea: Zing Anything produkty

by Radek

Čistá pitná voda není jediný způsob, jak dodržovat správný pitný režim. Užijte si geniálních lahví Zing Anything, díky kterým velmi jednoduše dochutíte obyčejnou vodu bylinkami, čerstvým ovocem či zeleninou, nebo zkrátka čímkoliv, co vás napadne. Okamžitě tak obohatíte vodu o vitamíny a další tělu prospěšné látky, přičemž nebudete muset kupovat protivně přeslazené limonády plné chemie a nezdravých cukrů či umělých sladidel. Udělejte své drinky ještě zdravější, a ještě více osvěžující.

Zingery fungují na vcelku jednoduchém principu, kdy jednoduše odšroubujete spodní šálek, nádobu otočíte a nasadíte příslušenství kupříkladu na vymačkání čerstvé šťávy z citrónu. Nebo můžete použít praktické struhadlo, které se hodí třeba na zázvor. Když jste hotovi, stačí opět nasadit původní šálek, pevně uzavřít, protřepat a vychutnat si váš o čerstvé živiny obohacený nápoj.

Kvalitní materiály

Materiálem lahve je bezpečný tritan nebo nerezová ocel, které jsou schválené pro styk s potravinami a neobsahují žádné nebezpečné látky. Díky tomu jsou šetrné k nám i k přírodě a nemusíme se obávat, že by se z lahve mohly do našeho nápoje uvolňovat toxiny, které pít určitě nechceme. Vybírat si můžete lahev v různém provedení, včetně těch pro sportovní využití či lahve s termoizolací, která zajistí správnou teplotu vašich nápojů na delší dobu.

Etický způsob výroby a férové mzdy

Ačkoliv výroba Zing Anything probíhá v Číně a na Taiwanu, tak jsou zde pro dělníky zajištěny dobré pracovní podmínky a samozřejmě se nemusíte obávat, že by docházelo ke zneužívání dětské práce. Pracovníci také mají férově nastavené mzdy. Kvalitu výroby a dodržování veškerých podmínek zaručuje přítomnost inženýrů a zaměstnanců firmy přímo ve výrobním závodě. Samotná výroba probíhá s důrazem na ekologii, kdy třeba odpadní zbytky jsou dále recyklovány.

Přečtěte si můj příběh, proč jsem já sám začal používat podobné výrobky. Píšu tam o tom, že není třeba hned vše od podlahy změnit, péct si doma chleb, vařit si vlastní mýdlo nebo vyrábět svou vlastní zubní pastu, která nebude zamořovat životní prostředí. Malé krůčky znamenají třeba začít používat ekologickou tašku, kterou po každém nákupu nevyhodím nebo brát si s sebou opakovaně na nákupy ekologické pytlíky na ovoce.

Přestanete brát v supermarketu jejich igelitové pytlíky a už tím přírodě pomůžete. Změna musí přijít odspoda. To je mimochodem velmi podobné myšlence Dobrokávy, která začala tady v Brně. A to mě samotnému je velice blízké. A chci se o tyto myšlenky dělit dále.

Věřím, že změna musí přijít odspoda

Chci, aby moje domácnost byla šetrná k přírodě a podporovala udržitelnost, to znamená, abychom si tuto planetu sami nezničili. Zatím žádnou další nemáme. Rád vám poskytnu inspiraci k tomu udělat to samé:)