Domovská stránka » Econea » [RECENZE] Econea: Casa Organica síťovka a moje zkušenosti

[RECENZE] Econea: Casa Organica síťovka a moje zkušenosti

by Radek
0 komentářů

Casa Organica síťovka je jeden z mých nejoblíbenějších produktů, které jsem si zatím na eshopu Econea.cz koupil.

Nakupování s ní je tak pohodlné, že se vždycky těším až zase půjde do obchodu:)

Síťovka je vyrobená z bio bavlny, jedná se o velice příjemný materiál. Navíc jde skvěle složit do kapsy.

Casa Organica síťovka
Casa Organica

Casa Organica síťovka a moje zkušenosti

Z Econea jsem koupil už více tašek, které používám na nákupy. První z nich jsem koupil při své druhé objednávce z Econea.cz. Jednalo se o tašku Český západ se zeleným slonem. Skvěle se nosí přes ramena a vleze se toho do ní opravdu hodně. Tato síťovka je na menší nákupy, ale na nošení je ještě pohodlnější než ta od Českého západu.

Casa Organica síťovka
Casa Organica

Jak píší na webu Tierra Verde, která je výrobcem této síťovky: “Síťovka je geniální český vynález, ve 20. letech minulého století ji ve Žďáre nad Sázavou začal vyrábět Vavřín Krčil. Je lehká, hodně unese a dlouho vydrží – prostě ideální náhrada jednorázových igelitových tašek, které často nepřežijí ani cestu z obchodu domů.”

Casa Organica síťovka
Síťovka Casa Organica

Casa Organica síťovka – zhodnocení

Po několika měsících užívání jsem stále ohromně spokojený. Síťovka se stala mou nejoblíbenější nákupní taškou, protože je pohodlná, dobře se nosí na ramenu a vleze se do ní i větší nákup. Maximálně ji mohu doporučit.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • pohodlné nakupování
  • vhodná velikost na nákup
Nelíbilo se mi
  • nenašel jsem nic, jsem zcela spokojený
Casa Organica síťovka
Síťovka Casa Organica

Výrobce Casa Organica

Tierra Verde, která vyrábí síťovky Casa Organica and ekologickou drogerii Yellow&Blue, je ryze českou firmou. Všechny drogistické produkty vyrábí v České republice. Dbá přitom na minimalizaci odpadů, vše recykluje. Zaměstnává znevýhodněné lidi v chráněné dílně.

Výrobky Casa Organica jsou vyprodukované za férové mzdy. Mají certifikát GOTS – Global Organic Textile Standard, světový standard pro udržitelně vyrobený textil z vláken v BIO kvalitě. Ten zaručuje plnění velmi přísných kritérií jak při pěstování surovin, jejich zpracování, výrobě i označení produktů a to jak z hlediska ochrany přírodních zdrojů, tak i pracovních podmínek pro dělníky.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Casa Organica síťovka
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Casa Organica síťovka
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář