Domovská stránka » Econea » [RECENZE] Econea: Casa Organica síťovka a moje zkušenosti

[RECENZE] Econea: Casa Organica síťovka a moje zkušenosti

by Radek
0 komentářů

Casa Organica síťovka je jeden z mých nejoblíbenějších produktů, které jsem si zatím na eshopu Econea.cz koupil.

Nakupování s ní je tak pohodlné, že se vždycky těším až zase půjdu do obchodu:)

Síťovka je vyrobená z bio bavlny, jedná se o velice příjemný materiál. Navíc jde skvěle složit do kapsy.

Je to další dílek do mozaiky zero waste filozofie.

Casa Organica síťovka
Casa Organica

Casa Organica síťovka a moje zkušenosti

Z Econea jsem koupil už více tašek, které používám na nákupy. První z nich jsem koupil při své druhé objednávce z Econea.cz. Jednalo se o tašku Český západ se zeleným slonem. Skvěle se nosí přes ramena a vleze se toho do ní opravdu hodně. Tato síťovka je na menší nákupy, ale na nošení je ještě pohodlnější než s tou od Českého západu.

Casa Organica síťovka
Casa Organica

Jak píší na webu Tierra Verde, která je výrobcem této síťovky: “Síťovka je geniální český vynález, ve 20. letech minulého století ji ve Žďáre nad Sázavou začal vyrábět Vavřín Krčil. Je lehká, hodně unese a dlouho vydrží – prostě ideální náhrada jednorázových igelitových tašek, které často nepřežijí ani cestu z obchodu domů.”

Casa Organica síťovka
Síťovka Casa Organica

Casa Organica síťovka – zhodnocení

Po několika měsících užívání jsem stále ohromně spokojený. Síťovka se stala mou nejoblíbenější nákupní taškou, protože je pohodlná, dobře se nosí na ramenu a vleze se do ní i větší nákup. Maximálně ji mohu doporučit.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • pohodlné nakupování
  • vhodná velikost na nákup
Nelíbilo se mi
  • nenašel jsem nic, jsem zcela spokojený
Casa Organica síťovka
Síťovka Casa Organica

Výrobce Casa Organica

Tierra Verde, která vyrábí síťovky Casa Organica and ekologickou drogerii Yellow&Blue, je ryze českou firmou. Všechny drogistické produkty vyrábí v České republice. Dbá přitom na minimalizaci odpadů, vše recykluje. Zaměstnává znevýhodněné lidi v chráněné dílně.

Výrobky Casa Organica jsou vyprodukované za férové mzdy. Mají certifikát GOTS – Global Organic Textile Standard, světový standard pro udržitelně vyrobený textil z vláken v BIO kvalitě. Ten zaručuje plnění velmi přísných kritérií jak při pěstování surovin, jejich zpracování, výrobě i označení produktů a to jak z hlediska ochrany přírodních zdrojů, tak i pracovních podmínek pro dělníky.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Síťovka
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Casa Organica
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář