Domovská stránka » Econea » Econea: E-cloth utěrka na nádobí – recenze
Econea: E-cloth utěrka na nádobí – recenze

Econea: E-cloth utěrka na nádobí – recenze

by Radoslav Černý
0 komentářů

E-cloth utěrka na nádobí a skleničky je můj oblíbený parťák v domácnosti. Před tím, než jsem si ji objednal jako součást mého druhého nákupu na Econea.cz, jsem si pečlivě studoval recenze na serveru Feefo, kde jsem se setkal se skoro 500 uživatelkými zkušenostmi. To mě přesvědčilo si tuto utěrku objednat. A jaké jsou moje zkušenosti po 14 dnech používání? To si přečtete o pár řádků níže.

E-cloth utěrka – Moje zkušenost

Utěrka E-cloth je supersavá, stačí jedenkrát setřít a nádobí je suché. Je vyrobena z mikrovláken a nezanechává čmouhy. A taky žádné chlupy, což je moc dobré.

Na utírání talířů, skleniček a příborů se tato utěrka hodí skvěle. Nenašel jsem nic, na co bych si mohl stěžovat. Možná ale vlastně ano. Podle mě je zbytečné utěrku vybavovat na cestu k zákazníkovi zbytečným papírovým obalem. Nešlo by to bez něj?

Začal jsem ve své domácnosti aplikovat zásady zero waste. Můžete si přečíst o mých chybách, které jsem dělal v minulosti. Pro komplexnější pohled na zero waste si můžete přečíst jiný můj článek tady.

Kalkulátor úspory – E-cloth utěrka

e-cloth utěrka

Na stránkách e-cloth jsem našel zajímavý kalkulátor úspor na domácnost, pokud používáte jejich výrobky. Pro mou domácnost by roční úspora byla 82 liber což je cca 2400 Kč ročně.

Píšou, že kromě jejich utěrek nepotřebujete další chemikálie, abyste uklidili. Jen vodu.

Udávají také, že utěrku můžete až 300x vyprat a stále bude OK.

Výrobce E-cloth také udává, že setříte čas tím, že nepoužíváte chemikálie. Použijete jen vodu a setřete – wet & wipe. Proto je tato utěrka vhodná pro alergiky a také těhotné ženy. Ve Velké Británii, odkud E-cloth pochází, získal tento výrobce ocenění od Allergy UK. To je organizace, která pomáhá a radí alergikům v Británii. A jejich výrobky doporučuje. Nedivím se, taky jsem spokojený.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea: E-cloth utěrka na nádobí
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář