Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Ecobamboo kartáček a moje zkušenosti

Econea recenze: Ecobamboo kartáček a moje zkušenosti

by Radek
0 komentářů

Ecobamboo kartáček jsem si objednával s velkou zvědavostí, protože jsem o bambusu, jako náhradě plastu, už mnoho četl. Na Econea blogu mají zajímavý článek o 6 důvodech, proč používat bambus, který jsem si s chutí přečel a díky kterému mám teď tento bambusový kartáček doma.

ecobamboo kartáček

Aktualizace srpen 2019 – tento produkt již není v nabídce

Tento produkt byl vyřazen z nabídky Econea, ale nezoufejte, můžete si vybrat z mnoha jiných bambusových kartáčků zde.

Ecobamboo kartáček a moje zkušenost

Můj první pocit poté, co jsem na kartáček nanesl mátovou pastu Urtekram byl pocit chutě dřeva. Je to opravdu něco jiného než si čistit zuby obyčejným plastovým nebo elektrickým kartáčkem. Pocit přírodna z toho jen vyzařuje:) Jen má na můj vkus dost dlouhé štětiny, delší než klasický kartáček, na který jsem zvyklý.

ecobamboo kartáček

Kartáček přišel zabalený v papírové krabičce s obrázkem pandy a nápisem “Your enviromentally friendly toohbrush”, což znamená kartáček, který je přátelský k přírodě. Proto mě překvapilo, že jsem v papírové krabičce našel kartáček zabalený ještě v plastovém obalu. Tady má výrobce Ecobamboo stále rezervy….

A co se týče pandy, tak tato roztomilá zvířátka ve skutečnosti jí jiný druh bambusu, takže výrobou těchto kartáčků netrpí hlady.

ecobamboo kartáček

Ecobamboo kartáček – zhodnocení

Kartáček nesplnil mé očekávání na 100%. Jednak mi úplně nesedl do pusy a chuť mi taky nepřijde úplně OK.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
Nelíbilo se mi
  • příliš velký do pusy
  • nesedí mi chuť

x

Výrobce Ecobamboo

Myšlenka na výrobu kartáčků Ecobamboo vznikla v hlavě mladého studenta z Polska Adriana. Bylo to když se účastnil výměnného studentského programu Erasmus v Itálii. Žil na koleji a zaujalo ho, že v koupelně tam byl koš pouze na plastové kartáčky. Tam je studenti vyhazovali, jakmile už nebyly použitelné.

Když budete používat kartáčky z bambusu, tak se v pohodě v půdě rozloží a vy nezatížíte planetu dalšími plasty, které se rozkládají stovky let.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea


Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea: Ecobamboo kartáček
Celkové hodnocení autora
31star1star1stargraygray
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář