Domovská stránka » Econea » Econea recenze: EcoForce Dishmatic kartáč na nádobí

Econea recenze: EcoForce Dishmatic kartáč na nádobí

by Radoslav Černý
0 komentářů

S kartáčem Ecoforce Dishmatic je umývání nádobí vážně radost:) Snažím se umývat nádobí v myčce, kde používám tablety Ecozone, ale když mám nádobí málo, tak sáhnu po tomhle kartáči a nádobí je hned umyté. Musím říct, že mě to i dost baví, protože kartáč odstraní nečistoty naprosto s přehledem.

EcoForce Dishmatic a moje zkušenosti

Kartáč Ecoforce Dishmatic se při umývání velice dobře drží v ruce. Nahoře má otvor na dolití gelu na mytí nádobí. O tom jsem psal ve své jiné recenzi. Otvor se zaklapne a nic z něj nevytéká. Jen zespodu, takže když umýváte nádobí, tak z něj po malých dávkách vytéká gel a nádobí pak pěkně voní.

EcoForce Dishmatic
Kartáč na nádobí

EcoForce Dishmatic – zhodnocení

Je to jako byste používali houbičku a na ní gel nebo jar. Jen tohle je o poznání pohodlnější. Houbičku na nádobí mám samozřejmě taky a psal jsem o ní zde. Za mě je to jeden z mých nejoblíbenějších produktů od Econea.cz.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • příjemná vůně
Nelíbilo se mi
  • vše je ok

Výrobce Ecoforce

I u Ecoforce jde o firmu s příběhem. Jedná se o britskou rodinnou firmu, která vyrábí produkty z recyklovaného materiálu, který by jinak skončil na skládkách. Je to “zelená” firma, která dbá na to, aby vše bylo děláno udržitelně a šetrné k životnímu prostředí. Dokonce i jejich obalové materiály toto splňují.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea: EcoForce Dishmatic kartáč na nádobí
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář