Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Ecozone osvěžovač a čistič WC

Econea recenze: Ecozone osvěžovač a čistič WC

by Radek
0 komentářů

Ecozone osvěžovač vydrží až na 2000 spláchnutí. Tohle je prohlášení, které najdete na každém jejich osvěžovači. Uvidíme, zatím jej používám 14 dní a pořád dobrý:) Podle výrobce má být tento osvěžovač a čistič, stejně jako všechny jejich výrobky, ekologicky odbouratelné. A také hypoalergenní, což mi vyhovuje.

Ecozone osvěžovač a moje zkušenost

Aplikace osvěžovače byla celkem jednoduchá. Prostě jsem jej vzal a hodil do nádržky s vodou. Teda ne tak úplně. Protože mám geberit, tak jsem osvěžovač uvázal na provázek, ten ovázal kolem jedné z trubiček s přívodem vody a ponořil. Půjde pak lépe vytáhnout až se vypotřebuje.

ecozone osvěžovač

Na videu níže se podívejte, jak celý systém funguje. Není to nic složitého:)

Při prvním spláchnutí byla voda temně modrá, ale při každém další je voda lehce namodralá a hezky voní. Toaleta je čistá a Ecozone garantuje ekologické složení, takže jsem nadmíru spokojený.

Jednu věc bych jim ale vytknul. A tou jsou plastové obaly, ve kterých moje dvojbalení dorazilo. Tohle rozhodně není zero-waste. V minulosti jsem dělal spoustu bych a produkoval množství odpadu. Napsal jsem o těchto chybách článek. Komplexněji jsem to pak pojal ve článku o zero waste přístupu tady.

Ecozone osvěžovač – zhodnocení

Produkty Ecozone dokazují, že ekologické varianty běžných chemických přípravků na údržbu domácnosti nejsou kompromisem. Jsou srovnatelně účinné jako ty konvenční, zároveň však zásadně šetrnější k prostředí, ve kterém žijeme.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • hezky voní
Nelíbilo se mi
  • zdá se mi, že se vypotřeboval dříve než po 2000 spláchnutí

x

Výrobce Ecozone osvěžovače

Společnost byla založená v roce 2000 ve Velké Británii. Vyrábí velice kvalitní drogerii a u svých výrobků udává kompletní a detailní složení, což je takový malý úkaz. Jejím motem je drogerie bez kompromisů a dokazují to např. certifikáty The Vegan Society, Cruelty-Free International nebo Allergy UK.

Ecozone jako téměř jediná výjimka na trhu garantuje, že její výrobky neobsahují palmový olej a jeho deriváty. Není jednoduché se alespoň jeho derivátům zcela vyhnout a o to je cennější, že Ecozone garantuje jejich 100%-ní nepřítomnost.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea: Ecozone osvěžovač a čistič WC
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář