Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Ecozone tablety do myčky Brilliance
Econea recenze: Ecozone tablety do myčky Brilliance

Econea recenze: Ecozone tablety do myčky Brilliance

by Radoslav Černý
0 komentářů

Ecozone tablety do myčky jsou pro mě bezproblémový výrobek. Společnost, která tablety vyrobyla znám, protože používám už její jiné produkty. Koupil jsem tyto tablety v mé první objednávce od eshopu Econea a svou zkušenost s prvním nákupem jsem popsal tady.

Ecozone tablety do myčky a moje zkušenosti

Tablety Ecozone jsou z 99,5 % přírodní a zahrnují i regenerační sůl, leštidlo a ochranu skla. Díky promyšlenému složení fungují i při nižších teplotách. Firma Ecozone má poslání udělat domácnost eko-zónou, což se odráží i v jejím jméně.

Ecozone Tablety do myčky
Favoritem Martina, spoluzakladatele Econea.cz, jsou právě přírodní tablety do myčky od Ecozone

Zkušenost Martina, spoluzakladatele Econea.cz: “Ze všech eko tablet má s těmito nejlepší zkušenost. Nádobí vždy výborně umyjí, a navíc není každá tableta balená zvlášť v plastu, ale má už rovnou rozpustitelný a biologicky rozložitelný obal.”

Ecozone tablety do myčky – zhodnocení

Tablety obsahují regenerační sůl, leštidlo, ochranu skla, biologicky ve vodě rozpustný obal, jsou šetrné k přírodě a mají vynikající čistící účinky. Přesně taková je moje zkušenost. Prostě dám tabletu do myčky, zapnu, za hodinu vytáhnu a vše je dokonale čisté a voní. A navíc mám dobrý pocit, protože je to i ekologické. Co víc si přát?:)

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • příjemná a jemná vůně
Nelíbilo se mi
  • nic jsem nenašel

x

Společnost EcoZone

EcoZone je britská společnost založená v roce 2000. Všechny její výrobky jsou hypoalergenní, takže jsou bezpečné pro alergiky. Taktéž neobsahují fosfáty, plasty a syntetické sloučeniny. Jsou biologicky odbouratelné. Zásadně netestují svoje výrobky na zvířatech. A taky garantují nepřítomnost palmového oleje, jako jedni z mála.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea: Ecozone tablety do myčky
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář