Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Ecozz taška s kočkou a moje zkušenost

Econea recenze: Ecozz taška s kočkou a moje zkušenost

by Radek
0 komentářů

Ecozz taška s kočkou je opravdu povedený kousek. Když jsem si ji objednal ve svém druhém nákupu od mého oblíbeného eshopu Econea. Když zásilka dorazila, tak jsem tašku hledal a nemohl ji najít. Až pak mi došlo, že je v malé papírové krabičce s obrázkem kočky. Celá se tam vleze jako se opravdová kočka vleze do nejnepravděpodobnějších úkrytů. Kdo máte kočky, tak víte o čem mluvím:)

Malba od Francien van Westering

Francien je oblíbenou nizozemskou ilustrátorkou, která se proslavila právě kresbami koček. Ostatně právě kočky jsou jejím nejoblíbenějším objektem a znázorňuje je na mnoha nejrůznějších předmětech (jako jsou diáře, kalendáře, poštovní známky a další) a v nejrůznějších podobách. O kočkách také napsala několik knih.

Ecozz taška s kočkou

Ecozz taška s kočkou a moje zkušenost

Po vybalení s obalu mě zaujalo, jak je taška pevná. Je velice skladná a proto můžete poštou cestovat jen v už zmíněné malé papírové krabičce. Unese 20kg nákupu a nahoře ji můžete zapnout na zip.

Ecozz taška s kočkou

Ecozz taška s kočkou je vyrobená z recyklovaných PET láhví, což je super nápad. A navíc taška skvěle vypadá, jsem si jistý, že rozhodně vaše okolí zaujme. Dá se výborně vyprat a výrobce dodává, že barvy nikdy nevyblednou. No, uvidíme:)

Ecozz taška s kočkou

Taška se hodí na menší nákupy. Na větší nákupy používá svou oblíbenou plátěnou tašku Český západ se slonem.

Ecozz taška a kočkou – zhodnocení

Tato taška je velká stylovka, která se skvěle vejde kamkoliv. Je úžasně lehká skladná, takže ji můžete mít stále u sebe.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • super skladná
Nelíbilo se mi
  • nepřišel jsem na nic

x

Výrobce Ecozz

Ecozz je českou společností, která se zaměřuje na vývoj a výrobu opakovaně použitelných nákupních tašek z ekologického materiálu rPET. Spolupracují s předními českými designéry, aby svým produktům vtiskli unikátní vzhled.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea: Ecozz taška s kočkou
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář