Domovská stránka » Econea » [RECENZE] Econea: Ekosáčky nákupní sáček a moje zkušenost

[RECENZE] Econea: Ekosáčky nákupní sáček a moje zkušenost

by Radek
0 komentářů

Už 2 měsíce používám nákupní sáčky Re-Sack.

Jsou kvalitní, ale mají několik nevýhod, se kterými se musím při nakupování potýkat. Jednak nejsou úplně lehké a druhak z nich padá nálepka s hmotností zeleniny.

Proto jsem pátral na svém oblíbeném eshopu Econea.cz a objevil krom sáčků Hanabrand i tyto Ekosáčky.

Ekosáčky a moje zkušenost

Ekošáčky jsou vyrobeny z kvalitního a lehkého materiálu. Už je testuji 14 dní a nenašel jsem závadu. Možná jen to, že nemají, oproti šáčkům od Hanabrandu, místo na nalepení nálepky pro ovoce a zeleninu.

ekosáčky

Jsou zcela jednoduché a perfektně funčkní. Jsou velice lehké a přitom zcela pevné, takže nemám strach je plnit, vydrží to:) Jsou tak skladné, že nemám problém je s sebou do obchodu pokaždé vzít. V kombinaci s taškou od Českého západu jsou mým skvělým parťákem při nákupech.

Pokud se zajímáte o bezodpadové řešení, tak tento sáček je ideální volbou. Pro více tipů z oblasti zero-waste si můžete přečíst můj dřívější článek o zero waste chybách, které jsem v minulosti dělal. A o tom jak o zero waste uvažovat komplexně si zase přečtete tady.

ekosáčky

Ekosáčky – zhodnocení

Tyto ekologické sáčky moc rád používám už délě jak půl roku a jsem velmi spokojen!

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • super lehké a skladné
Nelíbilo se mi
  • zatím nic

Výrobce sáčků Ekosáčky

“Životní prostředí si půjčujeme od dětí našich dětí a co uděláme dnes, to přímo ovlivní dalších sedm generací. Je třeba myslet na to, co tu po nás zůstane. V jakém stavu předáme našim dětem naši Zemi. Vím, že zero waste je cesta. A každý ušetřený igeliťák se počítá!”

To říká tvůrkyně značky Jana Čerevková a já s ní naprosto souhlasím. Nemůže nám přece být zcela lhostejné, jak se chováme k naší planetě. A používání těchto sáčků může být prvním krokem ke změně.

Jana klade na své výrobky ty nejvyšší nároky. Je to především lehkost, aby nezvyšovaly cenu nákupu. Pevnost, aby toho hodně udržely. Bytelnost, aby vydržely opravdu dlouho. Sáčky prošly testem na výbornou.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Nákupní sáček
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Ekosáčky
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář