Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Hanabrand nákupní sáček a moje zkušenost
hanabrand

Econea recenze: Hanabrand nákupní sáček a moje zkušenost

by Radek
0 komentářů

Nákupní sáček Hanabrand jsem opravdu potřeboval. Když jsem dělal svou první objednávku z mého oblíbeného eshopu Econea.cz, tak jsem v ní objednal plátěné sáčky na zeleninu od Re-Sacku. Doteď je používám, ale musím být při nakupování obezřetný. Při vážení zeleniny nebo ovoce a lepení nálepky na sáček mi v 90% případů nálepka spadne a já ji při placení nemůžu najít.

Proto jsem si při své druhé objednávce z Econea.cz nechal přibalit i tento nákupní sáček Hanabrand. Má totiž na tyto nálepky samostatnou cedulku. A vypadá i lépe a je lehčí:)

Hanabrand a moje zkušenost

Oproti Re-Sacku, jak už jsem psal výše, je tento sáček o mnoho lehčí. takže když jej beru s sebou na nákup, tak o něm skoro nevím. Klasicky při nákupu beru 6 jablek a do sáčku se hezky vlezou. Navíc sáček hezky vypadá. Nakupuje se mi s ním lehce a hlavně neztrácím nálepky s váhou ovoce. Můžu ho s klidným svědomím doporučit:)

hanabrand

Sáček je vyrobený z kvalitní bavlněné textilie a z tylu. A je vyroben v Česku.

hanabrand

Dejme sbohem jednorázovým sáčkům

V České republice je roční spotřeba na jednoho obyvatele cca 400 sáčků. Jsem rád, že už k tomu nepřispívám. Jednak tím chráním naši planetu, a druhak nemám problémy s odpadem. Mrkněte na tohle video, jsou v něm další zajímavé argumenty.

Hanabrand – zhodnocení

Sáčky používám už více jak půl roku a nemohu si na ně stěžovat. Jsem s jejich použáváním spokojený.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • velice lehké a skladné
Nelíbilo se mi
  • zatím jsem nenašel

x

Výrobce Hanabrand

“Šijeme věci s láskou a pro lidi. Záleží nám na tom, aby výrobky byly perfektně ušity a z kvalitního materiálu. Zajímá nás názor ostatních a díky tomu můžeme věci zdokonalovat, dělat je jinak a lépe. Naším cílem je přispívat k tomu, aby byl svět i domov každého z nás trochu hezčím místem pro život.”

To říká majitelka Hanabrandu, paní Hanka. Její společnost je rodinou firmou. Manžel poskytuje prostory pro dílnu, syn tvoří a stará se o web, dcera zase o propagaci a vizuální stránku. Pomáhají ještě dve švadlenky a šikovné obchodní zástupkyně.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea: Hanabrand nákupní sáček
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář