Domovská stránka » Econea » Econea: Purity Vision levandulová voda – recenze
Econea: Purity Vision levandulová voda – recenze

Econea: Purity Vision levandulová voda – recenze

by Radoslav Černý
0 komentářů

Purity Vision levandulová voda se ocitla v mé objednávce z Econea.cz, protože jsem chtěl vyzkoušet alternativu ke své vodě po holení. Řekl jsem si, že je čas na změnu a že budu kupovat ekologičtější výrobky, šetrnější k naší planetě.

Moje zkušenost s Purity Vision

Po rozbalení jsem byl překvapený, protože jsem čekal malou lavičku, ale místo toho jsem dostal docela objebnou láhev. No, zase tak velká není, ale čekal jsem něco podobného jako je Old Spice, který používám po holení.

Rozhodnul jsem se vodu hned vyzkoušet a tak jsem se oholil a nanesl vodu na tvář. První pocit byl šok. Ta vůně je úplně jiná než jsem předpokládal a zcela odlišná od Old Spice. Řekl jsem si, že to absolutně není pro mě a že jsem udělal chybu.

Ale po dvou hodinách už po levandulové vůni nebyla ani stopa a na tváři jsem měl skvělý pocit. Absolutně mi to zklidnilo kůži na obličeji po holení. Tak jsem si řekl, že to nebude tak špatné a používám ji pravidelně:)

Purity Vision levandulová voda

Výrobce Purity Vision levandulová voda

Purity Vision je česká značka, která už 10 let usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví.

“Pracujeme dnem i nocí, abychom vám přinesli nové výrobky. Vyvíjíme nové technologie pro získání prémiové kvality všech ingrediencí. Naším cílem je dosáhnout maximálního účinku za použití pouze 100% přírodních surovin.”

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea: Purity Vision levandulová voda
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář