Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Re-Sack sáčky na ovoce a pečivo [zkušenost]

Econea recenze: Re-Sack sáčky na ovoce a pečivo [zkušenost]

by Radek
0 komentářů

Na Vánoce jsem dostal knížku s názvem Domácnost bez odpadu a ta mě inspirovala změnit svoje myšlení o ekologii. Jednou z věcí, kterou jsem chtěl hned zavést bylo bezobalové nakupování potravin. V tomto článku se podíváme na to, jak jsem objevil ekologické Re-Sack sáčky.

Re-Sack sáčky a moje zkušenosti

Vždy mě dost štvalo při každém nákupu v Bille brát nové a nové igelitové pytlíky na každý druh ovoce a doma je vyhazovat a při další nákupu to samé zopakovat.

Krátká ukázka použití sáčku Re-sack

Proto jsem poskočil štěstím, když jsem na Econea.cz našel Re-sacky, které nemusím vyhazovat a stačí je jen oprat, když jsou špinavé. Hned jsem objednal 5 kusů, abych je vyzkoušel. Zkušenosti s mou první objednávkou na econea.cz si můžete přečíst zde.

Pokud se mi tyto tašky osvědčí, tak přiobjednám další, protože při nákupu 10 druhů zeleniny mi těchto 5 stačit nebude. Vlastně 4, protože jeden ze sáčků je na pečivo.

Re-sacky přišly v balení po 2 a 3 kusech. Výrobce udává, že jsou z biobavlny. Neměly by se protrhnout narozdíl od mikrotenových sáčků.

Re-Sack sáčky

Takto vypadají rozbalené a když se zatáhnou. Jsou docela prostorné, vleze se tam s přehledem např. 6 jablek. Měl jsem obavy, jak na těchto pytlících bude držet nálepka, která vyjede z váhy na ovoce. A bohužel se mi obavy potvrdili, musím proto nálepku dát vždy dovnitř, jinak se mi vždy ztratí:(

Re-Sack sáčky

Na obrázku níže je sáček na pečivo. Oba druhy sáčků se perou na 30ºC. Tady jen malé upozornění – mohou se při praní trochu srazit, cca o 10%.

Re-Sack sáčky
Tady s nákupem – jablka, citrony, cibule, cuketa

Nakonec ještě pro někoho důležitá informace, že všechny tyto sáčky byly vyprodukované za férové mzdy.

Re-Sack sáčky

Re-Sack sáčky – zhodnocení

Tyto sáčky se mi rozhodně vyplatilo koupit, protože při mých častých návštěvách supermaketu se mi investice do nich již vrátila několikrát. A to, že jsou mnohem ekologičtější než plastové tašky je ještě lepší!

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

x

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea: Urtekram kokosový šampon
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář